Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Туристичне спорядження в України офіційний представник

Компанія Sambala Mountaine Group офіційний представник та постачальник в Україні світових брендів:
Black Diamond, Buff, Thermopad, Silva, Nebo, Accapi, Acepac, Adventure Menu, Asolo, Kona, Blike, Biolite, Gibbon, Jetboil, Jones, Karakoram, Lanex, Light my Fire, Lowe Alpine, Now, Pieps, Pinguin, POC , Race One, ClimbOn, Sea to Summit, SwissStop, Smartwool, Singing Rock, SOG, Tatonka, Tasmanian Tiger, Tendon, Teva, Warmpeace, AbsoluteBlack, Base Camp, True, Nebo.
Ми підтримуємо весь асортимент цієї продукції на складі. Наше завдання дотримуватися високої якості обслуговування, підтримувати гарантію від виробника на весь асортимент спорядження. 

Продаючи товари для заняття єкстремальними видами спорту та для війскових ми несемо відповідальність за професіоналізм наших менеджерів, які допоможуть вам розібратися і підібрати необхідне спорядження для будь-яких пригод або спеціальних робіт.
Ми працюємо в таких сферах В2В бізнесу:
- Оптова торгівля спорядженням для туристів і альпіністів
- Спорядження для промислових альпіністів і спеціальних підрозділів поліції
- Тактичне спорядження для силових структур, війскових охоронних агентств і спецпідрозділів
- Мотузки для альпіністів та робіт на висоті, яхтового спорту, спеціальні канати, КЗБО комплект змйнного бортового обладнання

- Одяг та термобілизна
- Трекінгове взуття і сандалі
- Лавинна безпека в горах, системи пошуку постраждалих в лавинах
- Ручні, походні, кемпінгові ліхтарі.

- Власне виробництво сухого пального та геля для распалювання.


Співпрацюючи з нашою компанією, ви отримаєте сучасні та цивілізовані умови ведення бізнесу і будете впевнені в надійних поставках товару, супроводі угод та ряді додаткових сервісів.
Також ми пропонуємо програми навчання вашого персоналу технологіям продажів, тренінги та онлайн семінари з навчання в підборі спорядження, консультвціі.

Вгору