Дистриб'юторська компанія Shambala Mountain Group здійснює виключно оптові поставки спорядження для екстремальних видів спорту в спеціалізовані магазини та працює тільки з дилерською мережею.
Основні принципи нашої роботи - пропонувати якісні речі кінцевому споживачеві через дилерську мережу партнерів, обслуговування в якої також має бути на високому рівні.
Сфера праці компанії - оптові продажі профільним магазинам, представникам в регіонах та інтернет-магазинам туристичної, велосипедної та спортивної спрямованості на всій території України.
Ми постійно займаємося розширенням дилерської мережі, шукаємо нових клієнтів і партнерів і, звичайно ж, будемо раді співпрацювати з вами.
Нашими перевагами є:
- наявність на складі понад 20,5 тис. найменувань товарів в усіх напрямках бізнесу, в якому ми представляємо найвигідніші пропозиції;
- будь-які зручні для вас способи оплати, в тому числі з ПДВ;
- гнучкі індивідуальні умови оплат та співпраці для кожного партнера;
- швидке відвантаження (день в день) по Україні зі складів компанії;
- працюємо з вашими клієнтами на умовах Дропшиппінгу. Замовити послугу дропшіппінг;
- робота через систему Customer Relationship Managment (CRM), де ви можете бачити історію замовлень та оплат, актуальну наявність товару в реальному часі по всіх складах, а також оформляти та відстежувати свої замовлення онлайн;
- вигідні та індивідуальні умови роботи як для великих магазинів, так і для тих, хто тільки починає розбиратися в тонкощах туристичного спорядження;
- кваліфікована консультація від менеджерів та фахівців команди, які добре розбираються в тонкощах продажу у своїх категоріях товару та брендах;
- навчання вашого персоналу та підвищення кваліфікації менджерів із закупівель;
- організація семінарів та презентацій з нових товарів та технологій в оутдор індустрії;
- регулярність і чіткість поставок всіх категорій продукції в залежності від сезону і специфіки;
- великий асортимент та обсяги складських запасів, яки можуть наповнити ваш туристичний магазин до 85% всього асортименту;
- гарантійна, сервісна і післягарантійна підтримка товарів і послуг, що надаються;
- гнучкість і швидкість у вирішенні нестандартних і спірних питань;
- співпраця з амбасадорами і лідерами думок. Надіслати анкету і заявку для партнерства.

Анкету можна завантажити через буфер обміну.

Контактна інформація гуртового клієнта, компанія "SMG"

Назва магазина:

 

Місто:

 

Фактична адреса:

 

Тел.:

 

Контактна особа (П.І.Б.):

 

Телефон моб:

 

Отримувач товара (П.І.Б.):

 

Транспортна компания:

Нова Пошта (вказати склад), Автолюкс(вказати склад), Євро экспресс

Назва (юр.лицо або ПП):

 

Адрес юридичний:

 

Адрес фактичний:

 

E-mail:

 

Сайт:

 

Невід'ємною частиною в організації співпраці компанії з клієнтами є регулярне проведення передзамовних семінарів з партнерами. Компанія надає можливість ознайомитися з новинками товарів, спеціальними умовами співпраці, більше дізнатися про технології в спортивній індустрії від менеджерів компанії і представників іноземних (американських, європейських) компаній-виробників, розмістити замовлення на найбільш вигідних умовах.
Колектив компанії Shambala Mountain Group - це молоді та цілеспрямовані люди, фахівці в сфері продажів спорядження для активних видів спорту. І, пропонуючи вам співпрацю, ми також пропонуємо вам дружбу.
Ми любимо своїх клієнтів і будуємо з ними багаторічні партнерські відносини, засновані на довірі та дотриманні зобов'язань в бізнесі.
Приєднуйтесь до команди SMG!
Любі друзі!
Для отримання додаткової інформації, що стосується діяльності нашої компанії або представленої нами продукції, додаткових умов співпраці, напишіть нам або зателефонуйте на сторінці контакти.
Ми відразу зв'яжемося з вами.
А також для того, щоб ми могли покращувати якість пропонованих послуг, ви можете викласти ваше запитання, відгук або пропозицію у формі зворотного зв'язку, або зв'язатися з нами будь-яким іншим зручним для вас способом.