Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Виробник унікальних товарів для кемпінгу Biolite

Компанія SMG офіційний представник бренду BioLite в Україні. Системи приготування їжі і пальники з можливістю генерації електричної енергії в похідних умовах. Пальники використовують чисті джерела енергії (кора дерев, тріски, шишки і т.д). Продукція BioLite представлена ​​в партнерській мережі спортивних магазинів по всій Україні. Купити пальник можна у всіх великих містах Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівці, Чернігів, Полтава, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці, Хмельницький.
Список магазинів

Стати партнером і отримати комерційну пропозицію.

 

Якщо ви їдете в тривалу подорож далеко від домашніх розеток, ви можете взяти електрику з собою і забезпечити свій час у подорожі необхідним запасом електрики. Несподівана поломка генератора на дачі або в кемпінгу не повинна залишити вас без зв'язку з близькими людьми. Пальники BioLite дадуть вам можливість отримувати мінімально необхідну кількість електричної енергії, якої вистачить для зарядки мобільного телефону, ліхтаря, ноутбука.
Вже давно людство цікавить питання забруднення навколишнього середовища і пошуків альтернативних і поновлюваних джерел енергії. Компанії BioLite вдалося з'єднати два ці аспекти в одному готовому до експлуатації пристрої - BioLite Campstove, який працює на гілках, корі, шишках. За цим пристроєм стоїть 50-тирічна історія розробок і більше 30 унікальних патентів.

Такі завдання надихнули творців бренду створити універсальну піч, яка працювала б на чистому паливі і використовувала вироблювану теплову енергію, при цьому виділяла в атмосферу мінімальну кількість шкідливих газів.
Місія бренду BioLite - поліпшення життя людей в країнах третього світу, що розвиваються. Компанія виділяємо більшу частину зароблених коштів на благодійну допомогу і підтримку бідному населенню Африки, поставляючи обладнання в якості гуманітарної допомоги для людей, які постраждали від природних катастроф.

Майже половина планети відчуває нестачу чистої та доступної енергії для побутових потреб населення. Люди готують їжу на димних відкритих вогнищах, а в будинках майже немає електрики.
У компанії BioLite працюють з двома окремими клієнтськими сегментами: для приготування їжі в автономних домогоподарствах країн, що розвиваються, і для тих, хто відпочиває на природі, та хочуть готувати і заряджати гаджети без використання рідкого або газоподібного палива. Використовуючи унікальну бізнес-модель під назвою «Паралельні інновації», команда
BioLite розробляє основні енергетичні технології, які можна застосувати до обох ринків.

Продукція компанії BioLite дозволяє економити до $47 мільйонів на рік для всього світу - саме стільки коштує обсяг споживаного палива для генераторів і джерел світла в місцях, де немає доступу до електроенергії.
Детально прочитати про технології і принцип роботи пальників BioLite можна на сторінці Блогу.

Каталог BioLite

Розгорнути

Немає товарів

Вгору