BioLite пропонує екологічно чисте джерело електрики

Вже давно людство цікавить питання забруднення навколишнього середовища і пошуків альтернативних джерел живлення. Компанії BioLite вдалося з'єднати два ці аспекти в одному пристрої - BioLite Campstove.

Компанія BioLite розробляє і виробляє передову енергетично ефективну продукцію, яка дозволить вам поєднати в поході дві найнеобхідніші речі - приготування їжі і зарядка вашого мобільного пристрою. За цим винахідом стоїть 50-тирічна історія розробок і більше 30 унікальних патентів. Продукція даної компанії використовується в багатьох країнах світу, в тому числі вона поставлялася в якості гуманітарної допомоги для людей, які постраждали від природних катастроф. Товари BioLite дозволяють економити до $47 мільйонів для всього світу - саме стільки коштують обсяги споживаного палива для генераторів і джерел світла в місцях без доступу до електроенергії.

Принцип роботи полягає в перетворенні теплової енергії в електрику, але що найцікавіше, дані пристрої працюють не на рідкому паливі або газі, а на дровах і органічной біомасі (листя, шишки та ін.). Ви можете забути про генератори і додаткове пальне, більше не потрібно носити з собою вибухонебезпечні похідні газові балони і громіздкі газові печі. Паливо для вашої похідної печі можна знайти у себе під ногами. А ще ви ніколи не залишитеся без зв'язку через розряджений акумулятор мобільного.

Я думаю, що кожен зможе знайти застосування для даних пристроїв. Їх можна взяти з собою в похід, на риболовлю, і просто в заміський будинок (адже часто в заміських будинках відсутня електрика).