При обиранні в спортивному магазині функціональної білизни для походів, подорожей або катання на лижах, у покупців іноді виникає питання - чи потрібно під штани термбілизни надягати звичайну нижню білизну?

Очевидні два, діаметрально протилежних, відповіді:

- Нічого надягати не треба, адже при фізичних навантаженнях область паху генерує велику кількість тепла і шкіра інтенсивно пітніє. Відповідно, для максимально ефективного влагоотвода термобілизна має стикатися безпосередньо зі шкірою.

- Звичайно ж труси надягати потрібно - так гігієнічніше.

Обидва варіанти мають як свої плюси, так і суттєві мінуси. Правильне ж рішення цієї проблеми - це використання спеціалізованої нижньої білизни з синтетичних або вовняних волокон, яку вже давно включили в свій асортимент виробники базового шару.

Найбільш поширений варіант для чоловіків це boxer-briefs - еластична нижня білизна з широкою гумкою, яка комфортно сидить і не утрудняє рухів. Smartwool - вовняні волокна мериносів. Accapi - синтетичні матеріали.

Жіночий асортимент більш різноманітний - сліпи, бікіні, бойшортси і навіть хіпстери.

У використовуваних для нижньої білизни матеріалах виробники дотримуються тієї ж стратегії і технології, що і для першого шару одягу. Бренди, що спеціалізуються на синтетичній функціональной білизні - виробляють синтетичну нижню білизну, «вовняні» торгові марки - пропонують нижню білизну з вовни мерино з невеликими добавками синтетичних волокон для більшої еластичності.

Таким чином, при оформленні покупки функціональної термобілизни завдання грамотного продавця-консультанта - звернути увагу покупця на наявний в магазині асортимент нижньої білизни і описати переваги використання в залежності від пори року, навантажень, і умов подорожі.

А на якому бренді / матеріалі / дизайні покупець не зупинив би свій вибір, в нижній білизні, призначеной для outdoor-активності, йому, безсумнівно, буде зручніше дотримуватися інтимної гігієни, і загальне відчуття комфорту під час фізичної активності буде в рази вище.

Список магазинів партнерів