Біопластик - це нова технологія, і тому навколо неї є деяка плутанина. Щоб повністю зрозуміти, що таке біопластик, і уявити собі глобальні зміни, які він внесе, ми повинні спочатку перейти до основ. Біопластик - це загальний термін, який використовується для пластмас на біологічній основі, з біоразкладаних матеріалів, або і того, і іншого. Проміж цих визначень виникає плутанина.

Пластмаси на біологічній основі мають унікальну перевагу перед звичайними пластиками на нафтовій основі в тому сенсі, що вони повністю або частково складаються з рослин або іншого біологічного матеріалу. Біорозкладані пластмаси також можуть бути частково або повністю виготовлені з рослин або інших біологічних речовин, але вони також можуть бути на основі копалин. Перевага біоразкладаних пластиків полягає в тому, що матеріали можуть руйнуватися в певних умовах, наприклад, в компості. Однак цей компост в більшості випадків повинен бути промисловим.

Різниця очевидна в момент утилізації - в кінці життєвого циклу матеріалів.

Пластик, що біорозкладається

"Біорозкладаний" - термін, до якого ми всі знайомі. Це слово ми пов'язуємо з зображеннями природних відходів, які просто зникають з часом, або з зеленими відходами в компостній купі у кутку саду. На жаль, є складнощі. Біорозкладаний пластик є таким, що компостується, а це означає, що продукт може відносно швидко руйнуватися. Заковика в тому, що при нинішньому рівні технологій таке компостування зазвичай має відбуватися в промисловому комплексі, здатному піддати пластик певному впливу.

Іншими словами, біорозкладаний пластик не обов'язково означає, що його можна викинути, чекаючи, що він просто згниє і зникне. Домашнє компостування зелених відходів сильно відрізняється від промислового процесу, коли певні рівні тепла і вологи стимулюють мікробну активність, яка перетворює пластик в органічну речовину.

Матеріали, які є сертифікованими для компостування. в основному будуть протестовані в цих промислових умовах компостування, тому малоймовірно, що такий самий хімічний процес може бути реалізований в купі домашнього компосту.

Наприклад, біорозкладаний пластиковий матеріал може зруйнуватися протягом декількох тижнів на комерційному підприємстві, однак той же матеріал може руйнуватися десятиліття, якщо він потрапить в природу. Ось чому нам слід побоюватися цього терміна «біорозкладаний», коли він асоціюється з пластиком. Інші біорозкладні пластмаси можуть бути повністю або частково виготовлені з викопних або біологічних речовин.

БІОЛОГІЧНИЙ ПЛАСТИК

Технології, пов'язані з біопластиком, відрізняються. Цей матеріал повністю або частково складається з рослин або інших біологічних речовин, в залежності від властивостей, необхідних для різних продуктів. Пам'ятаючи про це, LIGHT MY FIRE вирішила використовувати в своїх продуктах пластик на біологічній основі. Використовувати поновлювані органічні речовини, брати участь в регенеративному циклі, який не тільки стійкий, але і є відмінною заміною залежності від викопного палива. Рослини природним чином видаляють СО2 з атмосфери, що дозволяє припустити, що глобальна зміна використання пластмас на біологічній основі буде рівносильно припиненню викидів мільйонів тонн СО2 щорічно. Ми знаходимося на шляху до 100% натуральних матеріалів, з відповідними процесами і технологіями у виробництві та переробці. Згодом це призведе до дійсно екологічного натуральногопродукту, з усіма перевагами пластика і без будь-яких недоліків. Кожен крок до цієї мети - це крок до світлого майбутнього для всіх нас. Щоб задовольнити вимоги до використання наших продуктів, LIGHT MY FIRE в даний час використовує три типи пластика на біологічній основі. Вони містять максимально можливий відсоток біомаси.

TERRALENE - виготовлений з сертифікованих відходів цукрової тростини і волокна європейської деревини, що надає продукту міцність, а також чудову текстуру і природний запах.

ECOZEN - зроблено з європейської кукурудзи без ГМО. Це забезпечує міцність і термостійкість.

DRYFLEX GREEN - виготовлений з сертифікованої цукрової тростини двох різних щільностей, з різними характеристиками міцності і твердості.