PIEPS оголошує про програму добровільної модернізації передавачів для підвищення безпеки своіх лавінних біпера DSP.

Новина для всіх любителів фрірайду. Компанія PIEPS оголошує про програму добровільної модернізації електронних датчиків для удосконалення механізму блокування і перемикання лавинних біперів серії DSP. Програма передбачає отримання нового жорсткого переносного футляра для лавинних біперів DSP PRO, DSP PRO ICE і DSP SPORT, завдяки якому біпери переключаються в режим передачі сигналу і блокуються в цьому режимі під час використання.

Даний жорсткий футляр замінює собою застарілу неопренову переносну систему, яка раніше входила в комплект поставки лавинних біпера DSP. Програма поширюється на вироби DSP, вироблені з 2013 по 2020 роки.

В головний офіс компанії PIEPS надходять запитання про лавинних датчиках DSP PRO, DSP PRO ICE і DSP SPORT. У всіх даних моделей є ідентичний механізм перемикання і блокування виробу в режимі передачі сигналу. Ми вважаємо, що дані питання були підняті в зв'язку з двома випадками сходження лавини, один з яких стався в 2017 році, а другий - навесні 2020 року. Після цих подій надходили твердження про несправну роботу захисного механізму блокування / перемикання у DSP PRO / SPORT при сходах лавини. Однак тести показали, що механізм блокування / перемикання у DSP PRO, DSP PRO ICE і DSP SPORT відповідає всім заявленим стандартам безпеки.

Компанія PIEPS відповідально підходить до безпеки своїх виробів і їх користувачів і підтримує престиж всієї своєї високоточної продукції для позатрасового катання, скітуру, альпінізму Впевненість клієнтів у нашій продукції надзвичайно важлива для нас, тому відділ досліджень і розробок PIEPS створив новий жорсткий переносний футляр для всіх біпера серії DSP на зміну неопреновому чохла, який входив в комплект поставки біперів DSP. Дизайн нового переносного жорсткого футляра забезпечує додаткову безпеку, блокує ваш біпер в положенні для передачі сигналу при його використанні, і фіксує пристрій в цьому положенні. Ми вважаємо, що жорсткий футляр в корені змінить ситуацію і допоможе забезпечувати безпеку і ефективність біпера DSP для всіх користувачів.

Клієнтам слід звернутися в компанію PIEPS для отримання нового жорсткого футляра. Відтепер користуватися біперами DSP слід тільки з новим жорстким футляром. Дана програма добровільної модернізації виробів зачіпає тільки лавинних датчики PIEPS DSP PRO, DSP PRO ICE і DSP SPORT.

Програма добровільної модернізації виробів  не торкається будь-якіх іншіх лавинних біперів або виробів з асортименту PIEPS. PIEPS настійно радить всім користувачам лавинного рятувального обладнання PIEPS точно слідувати інструкціям по експлуатації виробів, включаючи ретельну перевірку безпеки і функціоналу перед кожним використанням.

У PIEPS провели великі дослідження безпеки та продуктивності відповідних виробів, включаючи власне і стороннє тестування. Результати показали, що вироби відповідають міжнародним стандартам, належним чином розроблені і правильно функціонують.

Проте, в компанії PIEPS недавно розробили переносний жорсткий футляр для DSP PRO, DSP PRO ICE і DSP SPORT, в якому біпери використовуються тільки з фіксованим настроюванням на передачу "send" . Ми розробили рішення, що робить нашу продукцію безпечніше, ніж того вимагають стандарти.

Для ініціації процесу обміну заповніть формуляр нижче. Ми відповімо вам електронним листом з подальшими інструкціями. Надання своїх контактних даних та інформації для поставки прискорить процес і дозволить нам інформувати вас про хід процесу обміну.

Посилання на заявку- https://www.pieps.com/dsp/?lang=ru

Поставка нової системи кріплення може зайняти більше очікуваного часу через дефіцит сировини і затримок в транспортуванні, пов'язаних з пандемією COVID-19.

Запевняємо вас, що докладаємо всіх зусиль для своєчасної обробки кожного запиту.

Все неопренові чохли для наступних виробів будуть замінені на новий жорсткий футляр.

Назва біпера надрукована на передній кришці вашого вироби. Також ідентифікувати бипер допомагає його колір.

PIEPS DSP SPORT

зелена передня кришка / жовта задня кришка / жовтий слайдер

Цей виріб поставлявся з неопреновим чохлом з зеленим логотипом PIEPS.

 

PIEPS DSP PRO

сіра передня кришка / сіра задня кришка / жовтий слайдер

Цей виріб поставлявся з неопреновим чохлом з жовтим логотипом PIEPS.

PIEPS DSP PRO ICE

 прозора кришка / прозора задня кришка / жовтий слайдер

Цей виріб поставлявся з неопреновим чохлом з жовтим логотипом PIEPS.

PIEPS рекомендує перевіряти лавинне рятувальне обладнання в рамках регулярної перевірки свого спорядження перед кожним використанням.

Компанія Shambala Mountain Group офіційний представник торгової марки PIEPS в Україні,  ми підтримуємо всі гарантійні випадки по всій продукції, і так само беремо на себе допомогу в обміні і комунікації з питання обміну даних чохлів.