Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Виробник лавинних датчиків та спорядження Pieps

Компанія SMG офіційний представник бренду Pieps в Україні. Виробник якісного і надійного спорядження для лижкіков, сноубордистів, фрирайдеров, ледолазів та любителів скітурінга. Електронні датчики для пошуку постраждалих в лавинах, щупи, лопати, лавинні рюкзаки представлені тільки в авторизованих магазинах та екіпірувальних центрах, у туристичних операторів, які надають послуги прокату лавинного спорядження та організовують фрірайд тури. Асортимент спорядження Pieps представлений у всіх великих містах України. Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Івано-Франківську, Черкасах, Хмельницькому, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Маріуполь, Суми.

Список магазинів

Бренд Pieps вже більше 45 років розробляє і створює продукти, які допомагають підвищити безпеку в горах і засніжених районах. Навіть в наші дні щозими лавини стають причиною великої кількості жертв. Це часто відбувається в ситуаціях, коли люди не підготовлені, і не мають необхідного обладнання, щоб правильно і швидко застосовувати його у небезпечній ситуації. Якщо ви збираєтеся кататися на лижах, сноуборді або зайнятися скітуром, переконайтеся, що ви добре підготовлені і вмієте користуватися обладнанням і приладами лавинної безпеки бренду Pieps. Чи вмієте "читати" лавинонебезпечні схили? Чи правильно розміщено спорядження? Чи володіють потрібними навичками члени вашої команди? На даному сайті ви дізнаєтеся все, що потрібно знати про цей бренд і лавинну безпеку для занять зимовими видами спорту, і про всі продукти.

Компанія Pieps була заснована в 1967 році, хоча спочатку вона називалася R & D, і мала девіз: «Premium Alpine Performance». Pieps хотіла виробляти якісне спорядження, яке допомогло б підвищити безпеку людей в снігових і гірських регіонах. Це повинно було стати можливим за рахунок створення і впровадження нових технологій. Тодішня невелика компанія повинна була знайти спосіб досягти цієї мети.

Через п'ять років після заснування бренду, Pieps випустила на ринок свій перший лавинний датчик або лавинний маяк, що знаменувало собою початок бренду Pieps, яким ми його знаємо. 1972 рік став важливою віхою для компанії, так як приймачі лягли в основу інноваційних технологій, які бренд пізніше розробив і розширив, щоб створити свій поточний асортимент. Після багатьох років зростання і розширення компанія тепер відома у всьому світі як провідний постачальник високоякісного обладнання для захисту фрирайдеров, які потрапили в лавину. Компанія виросла у впізнаваності і розмірах, тепер продаючи не тільки лавинні трансивери, але і лижні рюкзаки, рюкзаки з подушками безпеки, щупи, лавинні лопати та інші аксесуари, які допоможуть врятувати ваше життя в разі сходу лавини.

Основні продукти бренду:

  1. Лавинний датчик

Лавинний датчик або лавинний маяк - це зручний і компактний прилад, який розміщується на тілі лижника під одягом, і може значно підвищити ваші шанси вижити в лавині. Лавинний датчик допоможе вам визначити місцезнаходження ваших друзів або бути виявленими в разі сходу лавини, працюючи на частоті 457 кГц. Датчики компактні і легкі, що дозволяє легко носити їх в рюкзаку або кишені. Ви повинні включити трансивер, до того як почнете кататися на лижах чи сноуборді, або сядете за кермо снігохода в горах!

Важливе правило - включите датчик, перед тим як збираєтеся вийти з готелю на схил!

  1. Лавинний щуп

Якщо ви або ваш товариш потрапили в лавину, ви можете визначити місце розташування за допомогою лавинного датчика. Для більш точного визначення місця розташування потрібно використовувати лавинний щуп. Щуп представляє собою довгу складну палицю, за допомогою якої ви можете проткнути сніг, щоб спробувати точно визначити, де хтось знаходиться під щільним шаром снігу. Щупи Pieps мають безліч корисних функцій, наприклад, вони складаються, щоб їх було легко носити з собою в рюкзаку. Вони також зроблені з легких матеріалів і доступні різної довжини. А деякі моделі мають вбудовані додаткові датчики на кінці щупа.

  1. Лавинна лопата

Після того, як ви зможете визначити точне місце розташування потерпілого, ви можете використовувати лавинную лопату, щоб викопати його з під снігу. Лопати Pieps доступні у великій кількості розмірів і конструкцій. Всі моделі лопат складні, і їх легко зібрати і носити в рюкзаках. Ці функції дозволяють легко брати лопати з собою і економити час в ситуації, коли кожна хвилина на рахунку. Якщо хтось потрапив у лавину, кисню у нього залишається в середньому на 15-18 хвилин.  Це робить життєво важливим швидке виявлення і вилучення з лавини. Комбінуючи трансивер, щуп і лопату, ви збільшуєте шанси на виживання для вас і ваших товаришів.

4.Рюкзакі з системою JETFORCE

В асортименті Pieps є не тільки датчики, лопати, щупи, а й справжні чудеса сучасної інженерної думки. Експерт в області лавинної безпеки, звичайно, не може пропустити останню і можливо, найважливішу новинку останніх десятиліть: Pieps Jetforce, електронний лавинний рюкзак власної розробки компанії.

Рюкзаки Jetforce задовольняють всі потреби фрірайдера і лижного туриста. На відміну від багатьох інших подушок безпеки, представлених на ринку, які спрацьовують за допомогою картриджа, Jetforce використовує технологію електронного лавинних подушок безпеки з електронним нагнітачем, який після спрацювання підтримує тиск в подушці, і через певний час спускає її, даючи життєвий важливий простір для людини, яка потрапила у лавину. Ця технологія використовує тільки навколишнє повітря для надування. Величезна перевага: можливість робити багаторазові запуски під час подорожі, тестові запуски для тренувань, самостійно спускати подушку безпеки.

Зараз під брендом Pieps випускається повний асортимент продукції, необхідної фрірайдеру в його пригодах у горах. Біпери підтримують бездротове управління через Bluetooth зі смартфона за допомогою програми Pieps-App, та мають можливість оновлення програмного забезпечення. Компанія постійно покращує свою продукцію, впроваджуючи нові розробки для прискорення і полегшення пошуку постраждалих в лавини.

Каталог продукції Pieps

Розгорнути

Немає товарів

Вгору