Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Виробник термобілизни Accapi

Компанія SMG офіційний представник спортивної та функціональної термобілизни Accapi в Україні. Компанія виробляє як зимову так і літню білизну для занять спортом. Продукція Accapi випускається в серіях: Polarbear, Polarbear Lifestyle, X-country, Healht Power, Sinergy, Dimond, Bodyguard, Ergoracing, Ergowool. Асортимент термобілизни представлений у всіх великих містах України в спортивних магазинах, екіпірувальних центрах. Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Івано-Франківську, Черкасах, Хмельницькому, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Маріуполь, Суми.

Ми в соціальній мережі Facebook, приєднуйтесь.

Список магазинів

Стати оптовим партнером і отримати спеціальну пропозицію

 

Accapi - італійський бренд, виробник функціональної білизни і шкарпеток для спорту, трекінгу, гірських лиж і повсякденного носіння.

Історія компанії почалася в 50-х роках ХХ століття, коли Bruno Chiaruttini заснував невелике текстильне виробництво з випуску класичних шкарпеток. Протягом наступних десятиліть сімейний бізнес, керований Bruno і його сином Claudio, ріс та розширювався.

У 80-х роках компанія поповнила асортимент продукції, що випускається, носками для спорту. Це час, коли спорт ставав все більш і більш популярним, а у сфері спортивного одягу з`явилась конкуренція. Разом зі зростанням суперництва росли і вимоги до екіпіровкі. Шкарпетки перестали бути непомітною деталлю гардероба спортсмена, і разом з іншими елементами одягу стали важливою частиною перемоги.

Створивши в 90-х базу з розробок і патентів, в Accapi повністю зосередили свою увагу на виробництві спортивної лінійки продукції. Зробивши випуск спортивних шкарпеток своєю спеціалізацією, компанія створила надійний фундамент для подальшого розвитку.

У двохтисячних роках переоснащення виробничої бази новітнім обладнанням дозволило доповнити лінійку продукції, що випускається, функціональною білизною для спорту і подорожей. В виробленої екіпіровці технологи враховували всі вимоги до функціональності білизни - зональну будову, ефективне відведення вологи від шкіри і підтримку організму в процесі терморегуляції під час навантажень, еластичність і комфорт у ношенні.

У сучасному світі функціональна білизна і спеціалізовані шкарпетки стали базовим шаром не тільки для «холодних» видів спорту (бігові лижі, гірські лижі і сноубордінг), але і звичайним елементом одягу для мисливців, співробітників силових структур, туристів і мандрівників. Використовуючи термобілизну і шкарпетки як перший шар, можна значно розширити діапазон комфортних температур в бігу, велоспорті і навіть в простих прогулянках на природі.

Зараз, розробляючи і застосовуючи нові технології, при ретельному контролі якості, бренд збільшує та удосконалює лінійку продукції, що випускається. Стрімко розвиваючись і розширюючи ринки збуту, компанія Accapi, під керуванням вже третього покоління, зберігає цінності фамільного бізнесу родини Chiaruttini.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору