Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Black Diamond історія та технології

Компанія SMG офіційний представник бренду Black Diamond в Україні. Одяг, взуття, спорядження, ліхтарі, трекінговие палиці, мотузки, рюкзаки та намети представлені в спортивних магазинах і екіпірувальних центрах по всій Україні в усіх великих містах Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Львові, Житомирі, Рівному, Вінниці, Луцьку, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці, Хмельницький.
Купити в магазинах продукцію бренду Black Diamond - скелелазне і альпіністське спорядження, налобні ліхтарі, сумки і рюкзаки для сходжень, скельні туфлі і похідну одяг.
Список магазинів партнерів

 

У компанії Black Diamond все про скелелазіння і гірські лижі. Ми поділяємо ті ж емоції, що і ви - на скелях, по льоду і снігу, і цей досвід підштовхує нас до створення кращого спорядження для нашої всесвітньої родини альпіністів і лижників.
Те, що починалося як маленьке гаражне виробництво, тепер перетворилося на глобальну компанію з офісами на трьох континентах.

Black Diamond - це компанія, не тільки призначена для скелелазів і лижників, але і втілює дух спорту, яким ми живемо, його цінності і цілі, минуле, сьогодення і майбутнє.
З 1957 року наші інноваційні рішення в дизайні і безпеці
спорядження встановлюють світові стандарти якості в багатьох областях. Почасти, це результат самовідданості, бажання і старанності з боку неймовірною команди людей, і також результат того факту, що кожен з нас сам є альпіністом і лижником.
Ми компанія користувачів. Це і є частина нас самих. Ми найбільші мрійники про те, яким може бути наш ідеальний продукт, і самі різкі критики того, що вже створено нами. Тому створення спорядження
Black Diamond - це нескінченний і безперервний процес. Сьогодні, завдяки зусиллям і самовідданості кращої в світі команди професіоналів з США і Європи, компанія більш прихильна своєї мети, ніж коли б то не було. Безмежна енергія і практична участь кожного з наших людей створюють багатообіцяюче майбутнє для всесвітнього співтовариства альпіністів, скелелазів і лижників.
Широкий асортимент продукції включає в себе безліч категорій: одяг, взуття, скелелазне спорядження, страхувальні системи, каски, трекінгові палки, світлодіодні ліхтарі для подорожей і спорту.

З 2017 року компанія Black Diamond запустила широку лінійку функціонального одягу для скелелазів і альпіністів. Модельний ряд починається з футболок і закінчується мембранної одягом і курток з утеплювачами для сходжень в горах або скітуру.
З 2018 року виробництво динамічної мотузки для альпінізму і скелелазіння.
З 2019 року модельний ряд взуття і скельних туфель.
На сьогодні компанія
Black Diamond є еталоном інновацій і якості в індустрії виробництва спорядження для альпіністів і скелелазів.

Каталог Black Diamond 2021

Розгорнути

Немає товарів

Вгору