Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Виробник захисту для спортсменів та оптики POC

Компанія SMG офіційний представник спортивного спорядження POC в Україні. Компанія виробляє гірськолижні шоломи, гірськолижні маски, спорядження для занять зимовими видами спорту, екіпірування для велосипедистів, шоломи, захисні окуляри. Асортимент бренду POC представлений у всіх великих містах України в спортивних магазинах, екіпірувальних центрах. Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Івано-Франківську, Черкасах, Хмельницькому, Херсон, Миколаїв, Кривий-Ріг, Маріуполь, Суми.

Список магазинів

POC- провідний виробник шоломів, окулярів, захисту для тіла, одягу та аксесуарів для зимових видів спорту та велоспорту. Компанія була заснована в 2005 році в Швеції.

Місія РОС: «Захистити життя та зменшити наслідки нещасних випадків для спортсменів та всіх тих, хто надихнувся бути таким». POC має чітке бачення, як оптимізувати індивідуальний захист та організувати безпеку. Це все можливо завдяки високотехнологічним розробкам, в результаті яких отримують продукцію високої якості та відповідності.  

Для підтримки свого розвитку та постійного вдосконалення своєї продукції POC вирішує створити власні наукові платформи, POC Lab та WATTS Lab, з метою залучити до процесу розробок провідних науковців, професорів та спеціалістів у галузі досліджень, медицини та безпеки.  

POC LAB

Це наукова лабораторія РОС, до складу якої входять провідні експерти з різних дисциплін та спортивної медицини, вчені, які досліджують головной мозок, спеціалісти по роботі із пошкодженнями спинного мозку. Завдяки їхнім аналізам, консультації та підтримці, РОС створює надійний технологічний захист та екіпірування.

Члени лабораторії POC проходять відбір з урахуванням їхнього унікального досвіду. Кожен член розділяє місію POC - зробити все можливе, щоб зберегти життя та зменшити наслідки травм у разі настання нещасного випадку.

Щоб переконатися в тому, що продукція є оптимальною, POC спирається на рекомендації технологів-маркетологів та залучає до процесу створення професійних спортсменів, включаючи райдерів із X Games, професійних велогонщиків, лижників рівня World Cup. Спортсмени фактично на собі випробовують готові продукти і дають свої рекомендації та зауваження стосовно їхньої зручності та функціональності. Таким чином, в процесі створення товарів приймає участь ціла команда: науковці, технологи, розробники та професійні спортсмени.

По завершенню всіх цих етапів товар передається в серійне виробництво та потрапляє на полиці авторизованих дилерів РОС.

WATTS LAB

WATTS Lab - це вузькоспеціалізований відділ, який працює над оптимізацією продуктивності та покращенням аеродинамічних властивостей окремих категорій товарів РОС. Такі розробки дозволяють створити продукти, які суттєво допомагають професійним спортсменам на практиці швидше долати задану відстань, використовуючи при цьому менше сил та енергії.

WATTS Lab переймає знання та досвід від професійної велокоманди Cannondale-Drapac Pro Cycling, та спеціалістів по аеродинаміці в сфері розрахункової гідродинаміки, які використовують метод CFD (Computational Fluid Dynamics). Усі члени групи, яка працює над розробками, проходять відбір відповідно до їх багажу знать та набутого практичного досвіду. Від їхнього рівня компетенції залежить весь процес розробки, що в кінцевому результаті впливає на їх продуктивну та аеродинамічну ефективність.

Партнерство РОС із Volvo Car Group

Співпраця РОС з Volvo Car Group націлена на одну мету: досягнення безпеки для всіх учасників дорожнього руху. Це унікальна можливість обмінятися досвідом та знаннями, разом досліджувати нові ідеї в сфері безпеки та дизайну, щоб потім втілити їх в свої продукти та послуги.

Проекти досліджень та розробок РОС і Volvo зосереджені на взаємодії між автомобілями та велосипедистами. Маючи 80-річний досвід в сфері розробок з безпеки дорожнього руху, Volvo ділиться своєю компетенцією та баченням з РОС. Разом їм вдалося провести повномасштабні випробування, краш-тести та внести зміни в свої процеси розробок. Не просто теорія, а реальна практика дає можливість зрозуміти, що відбувається в момент аварії із тілом велосипедиста, які ділянки тіла зазнають найбільшого навантаження, які органи страждають в першу чергу, що відбувається із головним та спинним мозком людини в момент зіткнення? Відповіді на ці питання втілюються в правильно сконструйованому шоломі та захисту для тіла. В свою чергу такі дослідження дають можливість Vovlo вдосконалювати свою автоматичну систему екстреного гальмування та ідентифікації велосипедистів на дорозі під час руху, яка була запущена в 2013 році.

Крім того, РОС співпрацює із Volvo і в області аеродинаміки, використовуючи їхню аеродинамічну трубу у своїх дослідженнях та при випробуваннях. Volvo є частиною POC WATTS Lab.

 Партнерство зі світовим лідером оптики - CARL ZEISS.

Carl Zeiss - компанія, відома завдяки кращій в своєму класі оптиці в сфері офтальмологічних лінз, лінз для медичного обладнання, фотооптики. Спільно із Carl Zeiss РОС виготовляють свої лінзи для всього ряду окулярів та гірськолижних масок, спільно працюють над новими розробками та їх втіленням в продукцію. В лінійці POC Zeiss представлений широкий вибір лінз для будь-яких погодних умов: від спеціальних лінз для дуже яскравої сонячної погоди, до інноваційних лінз для вечірнього катання - Clarity Comp Night Vision lens. Дані лінзи використовуються в професійній серії гірськолижних масок- Competition.

Патенти, технології та відзнаки РОС

CLARITY - запатентована технологія РОС, яка використовується в оптиці. Розроблена спільно з CARL ZEISS. Технологія характеризується високим показником контрастності, насиченою кольоровою передачею, універсальністю умов використання (як за хмарних умов, так і за яскравої погоди).

NIGHT VISION LENS - лінзи для гірськолижних масок, які використовуються для вечірнього та нічного катання. Розроблені спільно із лідером в сфері оптики, CARL ZEISS. Даний тип лінз використовується в професійній серії гірськолижних масок- COMP. Суть технології полягає в тому, щоб адаптувати зір спортсмена до штучного освітлення на схилі, яке є незвичним для людського ока та перешкоджає природньому сприйняттю об’єктів, їхніх тіней та напівтіней.

SOLAR SWITCH LENS - перша в світі рідкокристалічна лінза із живленням від сонячної батареї, яка миттєво та автоматично змінює відтінок між категоріями VLT 2 та 3. Забезпечує більш темний відтінок лінзи за яскравої сонячної погоди і перемикається на світлішу за похмурих умов.

SPIN (Shearing Pad Inside) - запатентована РОС, інтегрована система силіконових накладок, які використовуються в гірськолижних та велосипедних шоломах для поглинання силу удару та розподілу енергії від косих ударів, щоб запобігти струсу мозку при тяжких падіннях.

PATENT-PENDING BREAKAWAY VISOR- запатентована РОС технологія втілена в основі регульованого козирка на велосипедних шоломах серії DH, Trail, Enduro, MTB. При падінні велосипедиста, приймаючи на себе удар, козирок злітає із кріплення і відстібається. Тим самим зводить до мінімуму силу удару, яка передається на шию райдера.

VPD (Visco-Elastic Polymer Dough) – матеріал, створений на основі в’язкого еластичного полімеру. Добре абсорбує енергію ударів, володіє високим запасом міцності, стійкий до проколів, еластичний. Був розроблений в лабораторії РОС спільно із доктором Клаасом Халтлінгом (Claes Hultling) та інститутом по дослідженню травм спинного мозку. Дана розробка використовується при створенні захисту для тіла та шоломів.

VDSAP system (Ventilated Double Shell Anti-Penetration) - запатентована РОС система вентиляції, яка представляє собою конструкцію із двох вентильованих оболонок, що зміщені по відношенню одна до одної, створюючи максимальний захист від потрапляння у вентиляційні отвори гострих предметів та зберігаючи при цьому хороший потік повітря та вентиляцію.

Компанія POC отримала більше 60 міжнародних нагород за інновації, безпеку та захист, в тому числі, престижну нагороду «Бренд року» (Brand of the Year) у велосипедній індустрії.

РОС- прогресивний бренд із своєю особливою місією та унікальним шляхом розвитку. Кожного року вони чимось дивують світ, розробляючи нові технології, втілюючи шалені ідеї у свої продукти. Для того щоб зрозуміти філософію бренда РОС, потрібно абстрагуватися від нашого із вами звичного типу мислення і сприйняття навколишніх речей, і переключитися на «скандинавський» тип: речі мають бути надійними і практичними, відповідальність- високою, постійне прагнення розвиватися і вдосконалюватися, бути чесним, відповідальним, дружнім до природи, оточуючих. Здається, так вони уявляють формулу успіху та щастя.

Ми в соціальній мережі Facebook та Instagram приєднуйтесь.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору