Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Оригінальні головні убори Buff

Компанія SMG офіційний представник бренду Original BUFF® в Україні. Головні убори для зимових і літніх видів спорту, пов'язки, кепки, балаклави представлені в партнерській мережі магазинів по всій Україні в усіх великих містах Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Львові, Житомирі, Рівному, Вінниці, Луцьку, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці, Хмельницький.

Список магазинів

НАША ФІЛОСОФІЯ
Original BUFF® народився в Ігуалада, в 60 км від Барселони. Сьогодні наша штаб-квартира як і раніше знаходиться в цьому відомому регіоні текстильної промисловості Іспанії. Звідси ми розробляємо всі наші нові колекції і впроваджуємо сучасні технології, а також виробляємо всі наші найпопулярніші продукти.

ЦЕНТРАЛІЗОВАНИЙ ПРОЦЕС
Площа нашого головного офісу становить 8.000 кв.м, де сконцентровано більшість наших бізнес процесів. Завод, логістичні склади та офіси розташовані близько один до одного, щоб забезпечити найвищу якість всієї нашої продукції, і відправку товарів BUFF в найкоротші терміни до покупців. У 2016 році ми модернізували виробництво і відкрили нові офіси, щоб йти в ногу з часом.
НАШЕ ЗАВДАННЯ - ВЕСЬ СВІТ
На даний момент наша продукція представлена ​​в більш ніж 60 країнах світу.
Наш найпопулярніший продукт - це багатофункціональні головні убори
Original BUFF®. Ми з гордістю створили оригінальний і практичний головний убір, який захистить вас від будь-яких погодних умов, від сильного холоду, вітру або сонця.
РАЗОМ, ЗАВЖДИ, ВЕЗДЕ
Продукція
BUFF® - це не тільки практично. Ми вносимо в усі наші колекції неповторне відчуття емоцій. В результаті чого наші продукти готові до екстремальних видів спорту, дружнім походам і щоденного використання в містах. Ми дивимося далі, уникаємо буденного і шукаємо нові ідеї та можливості. Кожен день.

У модельний ряд продукції BUFF входять: пов'язки, які можна носити в будь-який час року, кепки для бігу, пов'язки, балаклави.

Каталог Buff

Розгорнути

Немає товарів

Вгору