Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Виробник велосипедів Kona Bikes

Компанія SMG офіційний представник велосипедного бренду Kona Bikes в Україні. Компанія виробляє всі типи міських, гірських, дитячих велосипедів. Асортимент велобренду Kona Bikes представлений у всіх великих містах України в велосипедних магазинах. Купити оптом за найкращою ціною Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівцях, Чернігів, Полтаав, Івано-Франківськ, Черкаси, Хмельницький, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Маріуполь, Суми.

Список магазинів

Стати ексклюзивним оптовим партнером у своему місті та отримати спеціальну пропозицію

Велосипеди Kona створені двома велосипедними ентузіастами: Джейкобом Хейлброном і Деном Герхардом, які і посьогодні знаходяться на чолі правління компанії, створеної в 1988 році. Повна назва компанії Kona Bicycle Company, місце її заснування - Ванкувер (Канада), однак штаб-квартири поширені також і по світу - Вашингтон, Женева, Монако, для прискорення комунікацій з бізнесом та клієнтами.

Наразі бренд широко представлений в більш ніж 60 країнах світу і все тому, що за роки свого існування бренд Kona постійно демонстрував питому високу конкурентну якість преміум-рівня; Kona завжди була і є у пошуку інноваційних рішень, в тісній комунікації з топовими велосипедистами; мала привабливий оригінальний дизайн і незабутні креативні назви всієї лінійки велосипедів (пов'язані в першу чергу з любов'ю засновників Kona Bikes до Гаваїв, а саме до міста Кайлуа-Кона або просто Кона, якщо скорочено). Складається стійке враження, що у велосипедів Kona, як у мало яких інших, є своє обличчя, характер та душа. Такі назви як Hakuna, Makuna, Hahhanah, Haole, Kuku, Dr. Dew, Major Jake, Jake the Snake, Operator, Hei-Hei, Libre, Rowe, Unit, Process, Fire Mountain, Wo і Woo та їм подібні (і це ми глибоко не лізли в історію марки, де такого ВЕСЬ БРЕНД) - чистої води творчість і креатив, натхненний оточенням, яке грає ще сильніше в тандемі з неповторним сміливим дизайном.

Бренд спеціалізується на гірських велосипедах різної спрямованності. Наприклад, Kona були першими, хто у всій лінійці своєї продукції практично відразу почали використовувати слопінг труб рами велосипеда. Kona робить свої велосипеди з 4 типів матеріалів - карбон, алюміній, хром-молібден і титан. Компанія постійно спілкується з користувачами її продукції, зворотний зв'язок для Kona Bikes це один з найважливіших пріоритетів. Також Kona Bikes постійно бере активну участь в різного роду соціальних і інфраструктурних проектах, де допомагає не тільки порадами, а ще й фінансами та велосипедами. Збір коштів, забезпечення велосипедних (і не тільки) інфраструктур, розвиток і поліпшення, ініціація соціальних ініціатив - там, де може, вважаючи це просто своїм обов'язком перед суспільством і друзями, які довірили своє велосипедне життя бренду.

У компанії є своя команда Kona Factory Team, а гонщики з різних команд мають в своєму послужному списку перемоги в крос-кантрі, циклокросі (так-так, велокросі, а як же!), даунхілі (гравіті), ендуро, BMX та інших дисциплінах , в той час як міські велосипеди постійно відзначаються в різного роду конкурсах дизайнерського напрямку. Імена, які зв'язали себе з історією велосипедів Kona також вражають - Райдер Хешдаль, Стів Піт, Джеф Кабуш, Трейсі Мозлі, Ендрю Лакондегай, Мауріс Терньйo, Макс Джонс, Ролан Грін, Даг Лафавор, Сінді Дівайн, Грег Мінар, Фаб'єн Барель, Джо Сміт, Райан Треборн, Джо Мюррей, Антуан Бізе, Грем Аггасіз, Хелен Вайман, Корі Уоллес, Алі Осгуд і багато інших. Багато хто з вищеназваних імен були відображені в Залі Слави маунтинбайку. Стільки людей, стільки доль і цікавих історій! Наступним можеш стати саме ти!

Каталог велосипедів Kona

Офіційний сайт Kona Україна

Розгорнути

Немає товарів

Вгору