Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Виробник кріплень для сплітбордів Karakoram

Компанія SMG офіційний представник бренду-виробника сноубордичних кріплень Karakoram в Україні. Компанія виробляє сноубордичні кріплення для катання та занять скітуром. Асортимент бренду Karakoram представлений тільки в спеціалізованих магазинах по продажу гірськолижного спорядження у всіх великих містах України. Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Івано-Франківську, Черкасах, Хмельницькому, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Маріуполь, Суми.

Список магазинів

Стати оптовим партнером і отримати спеціальну пропозицію

 

Karakoram - молода американська незалежна компанія з виробництва кріплень для сноубордів та сплітбордів. У величезній світовій індустрії спорядження для сноубордингу масштаби виробництва Karakoram здаються зовсім невеликими, але це зовсім не заважає компанії займати провідну роль на ринку сплітборд-кріплень. Невеликий штат співробітників компанії Karakoram є плюсом, так як компактний масштаб виробництва дозволяє фірмі приділяти пильну увагу якості і вдосконаленню продукції, адже Karakoram - це практично ручна робота.

Компанія Karakoram була заснована в лютому 2008 року братами-близнюками Тайлером і Брайсом Клостер, чиєю головною мрією було об'єднати свою роботу з несамовитою пристрастю до гір. Катання завжди було частиною їхнього життя, починаючи з перших кроків на лижах в 3-річному віці, і в переході на сноуборд в кінці 80-х. Перший погляд в бік беккантрі стався, коли брати почали викладати сноубординг в Alpental Ski Area, в штаті Вашингтон. З тих пір беккантрі їх не відпускає.

Обидва брата, Тайлер і Брайс, мають наукові ступені в галузі машинобудування, отримані в Університеті Вашингтона, а також сноуборд-сертифікати AASI рівня III. Маючи багаж у вигляді технічної освіти і величезного досвіду в катанні поза трасами, хлопці поставили собі амбітне завдання - вивести беккантрі на наступний рівень, почавши це втілювати в життя з розробки спліт-системи Split30.

У серпні 2011 року компанія оголосила про партнерство зі знаменитим фрірайдером і засновником бренду Jones Snowboards Джеремі Джонсом. Досвід і знання Джеремі в області беккантрі допомагають продовжувати удосконалюватись Karakoram. Крім Джеремі Джонса, компанія співпрацює з багатьма відомими райдерамі і гідами. Forrest Shearer, Miikka Hast, Nick Russell, Marie-France Roy і Jamie Weeks - всі вони тестують та користовують кріпленнями Karakoram.

Виробництво та збирання кріплень Karakoram здійснюється в США. 94% деталей виробляються в Штатах, причому 91% - у штаті Вашингтон. Кожна людина, що займається виробництвом продукції Karakoram, є пристрасним сноубордистом, профі в беккантрі або просто любителем туризму.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору