Спорядження, яке використовується у військовій і армійській тематиці, полюванні, військово-тактичних іграх, наприклад, страйкбол, пейнтбол.

Сучасне тактичне спорядження повинне відповідати найвищим стандартам якості. У той же час це спорядження повинне бути функціональне, зручне і комфортне, а також забезпечувати безпеку при його застосуванні. Від якості спорядження, найчастіше, залежить, наскільки швидко людина зможе виконати поставлені перед нею завдання.

Поняття "тактичне спорядження" включає в себе безліч видів екіпіровки: бронежилети, рюкзаки, підсумки, розвантажувальні жилети, мотузки, захисну амуніцію, медичні аптечки, аксесуари для тюнінга і маскування зброї, карабіни, страхувальні системи, спускові пристрої, ліхтарі, ножі, фляги, термоси , засоби для розведення вогню, чохли для зброї і комплектуючих, підсумки для техніки і спорядження, чохли для карт, рукавички, наколінники, налокітники, окуляри і багато іншого. Весь цей асортимент ви знайдете в брендах Tasmanian Tiger, Singing Rock, SOG.

 Асортимент тактичного спорядження постійно зростає. Завдяки сучасним матеріалам і технологіям вдається досягти відповідності кількома критеріям - стійкість до великих активних навантажень і агресивного зовнішнього середовища, зручність і функціональність при використанні, захист людини у важких погодних умовах.

Військова екіпіровка включає в себе велику кількість спорядження, - зброю, магазини з боєприпасами, амуніцію, електроніку. У більшості випадків все це спорядження закріплюється і розміщується на тілі за допомогою різних розвантажувальних систем, жилетів, пов'язок і модульних платформ. Правильне розміщення дозволяє розподілити вагу по всій площі корпусу і забезпечує швидкий доступ при виконанні оперативно-тактичних завдань.

Ми представляємо тактичне спорядження німецького бренду Tasmanian Tiger, виробника професійної екіпіровки для військових підрозділів і поліцейських частин.

Тактичні рюкзаки Tasmanian Tiger  діляться на декілька типів. Відрізняються за об`єом, призначенням і конструкції. Матеріал, з якого виготовлені такі рюкзаки, найчастіше CORDURA (зносостійкий і міцний). Відмінною особливістю є наявність системи MOLLE, знімних частин рюкзака і підсумків, а також колір камуфляжу. На відміну від туристичних рюкзаків, мають колір хакі, оливи, мультікам, коричневий або чорний. Рюкзаки великих об`ємів на 80-100 літрів для тривалих експедицій і на 20-40 літрів для одно - дводенних завдань, а також медичні рюкзаки та мобільні госпіталі.

Підсумки

Невелика сумка, яка кріпиться на рюкзак, розвантажувальний жилет, пояс. Призначена для перенесення магазинів з патронами, зброї, медичного обладнання, електроніки, питних систем, продуктів і іншого необхідного спорядження, та швидкого доступу до нього.

Розвантажувальні жилети

Призначені для розвішування додаткового спорядження, підсумків, і розподілу ваги по всій площі корпусу. Використання різних систем навішування підсумків для спорядження і боєприпасів дозволяє домогтися правильного розподілу ваги, зняти навантаження з плечей і забезпечити швидкий доступ до спорядження бійця.