Бажання
Добавьте товары в желания
Краще і перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Виробник спорядження для альпіністів Singing Rock

Компанія SMG офіційний представник бренду Singing Rock в Україні. Спорядження Singing Rock представлено в партнерській мережі магазинів по всій Україні в усіх великих містах: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Львові, Житомирі, Рівному, Вінниці, Луцьку, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Івано-Франківську, Черкасах, Чернівцях, Хмельницькому.

Ви можете купити і отримати потрібну інформацію щодо застосування продукції бренду Singing Rock - страхувальні системи для альпінізму і промислового альпінізму, алюмінієві і сталеві карабіни, каски для туристів і роботи на висоті, мотузка і допоміжні шнури, спускові пристрої, блоки і затиски, льодоруби, кішки.

Стати партнером або отримати пропозицію і консультацію для тендера можна тут

Список магазинів партнерів

 

Чеська компанія SINGING ROCK є одним зі світових лідерів на ринку з виробництва альпіністського спорядження і професійного захисного спорядження для роботи на висоті, військових і рятувальних цілей. Штаб-квартира компанії знаходиться в самому серці Європи, в Чеській Республіці, недалеко від національного парку Krkonoše і Bohemian Paradise, де розташовані дивовижні райони для скелелазіння з пісковика. Більшість співробітників компанії є альпіністами і скалолазами, і разом зі спонсорованими спортсменами і професіоналами розробляють, тестують і покращують високоякісне альпіністське спорядження і засоби індивідуального захисту.

Всі види продукції: страхувальні системи для скелелазів і промислових альпіністів, каски для альпінізму і будівництва, карабіни, страхувальні пристрої, амортизатори ривків для промальпа, мотузка, в Singing Rock проходять сертифікацію QMS відповідно до стандартів ISO 9001.
Особлива увага приділяється розробці, виробництву, навчанню по використанню і продажу спорядження для індивідуального захисту, і для роботи на висоті.
Вся продукція з кожної виробленої партії тестується в своїй лабораторії на власному випробувальному обладнанні. Кожному товару присвоюється індивідуальний номер
і паспорт безпеки.
Тим самим компанія
Singing Rock гарантує постійну високу якість продукції, що випускається.


ТЕХНОЛОГІЇ
Для виробництва першокласних продуктів необхідні відповідні технології та інструменти. Всі інноваційні продукти розробляються і виробляються на власному заводі в Чеській Республіці і проходять ретельну перевірку у власному центрі тестування і навчання
POLYGON в м Кладно, Чеська Республіка.
НОВАТОРСТВО
Нові та оригінальні рішення, захищені патентами.
Прикладами інноваційного підходу команди дослідників і розробників
Singing Rock є динамічні і статичні канати, що використовують технологію Route44, система пряжки ременя Rock & Lock або система Micro Step Adjustment, використовувана у кішках для альпіністів і ледолазов.
Вибираючи
Singing Rock - ви отримуєте комплексне рішення.
Більш детально ми поговоримо про інновації які присутні у всіх продуктах
Singing Rock в розділі Блог.
Каталог продукції Singing Rock 2021
Сертифікати та протоколи випробувань можна скачати тут

Розгорнути

Немає товарів

Вгору