У подорожах, походах, при заняттях спортом, та й просто в повсякденному житті не рідко трапляються надзвичайні ситуації, тому важливо мати можливість надати першу допомогу собі або близьким. В цьому випадку необхідно мати під рукою аптечку з медикаментами.

Мандрівник часто перебуває в незвичних, екстремальних для себе умовах, і ризик отримати травму або відчути нездужання особливо великий. Аптечка першої допомоги повинна бути у кожного, хто вирушає в похід або подорож, і містити перев'язувальні матеріали та медичні препарати, як загального призначення, так і індивідуальні, залежно від особливостей організму. Склад індивідуальної аптечки для походів кожен може підібрати сам (крім автомобільної, там є жорсткі вимоги щодо мінімального складу). Але є рекомендації по основним необхідним медикаментам і предметам для надання першої допомоги, і виробники, дотримуючись цих рекомендацій, вже продають заповнені медикаментами аптечки. Так що вам залишається тільки вибрати, яка вам більше підходить.

Слід також звертати увагу на те, з якого матеріалу зроблена аптечка. Бажано щоб вона була жорсткою і міцною, щоб не пошкодити медикаменти під час подорожі. Також дуже важливо захистити вміст від попадання вологи, так як багато компонентів можуть бути непридатні для використання після намокання.

На ринку представлено безліч видів аптечок, як вже заповнених медикаментами, так і порожніх, різних форм і розмірів. Підходити до вибору аптечки слід з усією відповідальністю, так як це може врятувати від неприємних наслідків надзвичайних ситуацій і не зіпсувати відпочинок.

Ми пропонуємо великий вибір похідних аптечок брендів Tatonka, Sea to Summit, Singing Rock, Pinguin, які підійдуть як для коротких подорожей, так і для довгих експедицій, а такж для робочих, професія яких пов'язана з ризиком для здоров'я.

Частина аптечок укомплектована базовими предметами, які допоможуть надати першу допомогу потерпілому.

Всі аптечки не комплектується медикаментами, які вимагають додаткових сертифікатів, дозволів на торгівлю і мають термін придатності!

У доповненні до даної категорії ми пропонуємо своїм оптовим клієнтам засоби гігієни та індивідуального захисту в подорожах. Це антисептики від українського виробника побутової хімії Brillias і дорожні засоби особистої гігієни від компанії Sea to Summit (мило, шампуні, антибактеріальні серветки).

Окрема група аптечок від виробника тактичного спорядження і рюкзаків Tasmanian Tiger.

Це індивідуальні та групові аптечки для військових і бійців загонів спеціального призначення, групові модулі, рюкзаки, сумки, платформи для парамедиків, які виконують тактичні завдання в складі своєї групи. Вся продукція вироблена з високоякісних матеріалів і не має рівних товарів у конкурентів в сегменті мобільних польових медичних модулів.