Головні убори та пов’язки

Під час подорожей або занять спортом, незалежно від погодних умов, такі аксесуари як головний убір чи пов’язка є надзвичайно важливими. В холодну і вітряну пору необхідне утеплення і захист від вітру, у сонячну – покриття від сонця і засіб, щоб стримати піт. Головні убори бувають різні, і ми допоможемо детальніше у цьому розібратись:

1.Шапки – звичний аксесуар, який повністю прикриває голову і вуха. Матеріал, з якого виготовляють шапки буває різним:

- синтетика (поліестер, поліамід, акрил, еластан, Primaloft). В залежності від моделі вони можуть бути зі світловідбиваючими елементами, з вітрозахистом GoreTex, з утепленням або без. Шапки з синтетики найкраще підходять для активного руху і міжсезоння.

- вовна овець-мериносів. Такі шапки бувають різної товщини, і на різні погодні умови. Завдяки особливостям вовни вони дуже добре зберігають тепло і мають антибактеріальні властивості. Зазвичай їх найкраще використовувати при мінусовій температурі навколишнього середовища і при не швидкому русі або статичній роботі.

- суміш синтетики з вовною. Такий тип виготовлення використовують, щоб поєднати переваги обох видів матеріалів: синтетика швидко сохне і добре тягнеться, а вовна чудово зберігає тепло та не вбирає запахи.

Серед нашого асортименту є шапки від брендів BUFF, Black Diamond, Accapi, Smartwool.

2. Кепки, козирки і панамки - аксесуари, які створять надійний захист від сонця під час бігу, велопоїздок чи походів в горах, або стануть стильним доповненням вашого образу у місті.

Моделі між собою відрізняються кроєм, матеріалами і призначенням. У нас ви можете знайти широкий асортимент кепок, козирків і панамок від бренду BUFF.

3. Пов’язки на голову – на відміну від шапок, їх краще використовувати, коли температура навколишнього середовища вище 0 °C, або щоб зафіксувати волосся.

Як і інші головні убори, вони виготовляються з різних матеріалів: синтетика, вовна або суміш синтетики з вовною. Також вони відрізняються такими особливостями як розмір, світловідбиваючи елементи, утеплення, вітрозахист GoreTex.

Ми пропонуємо вам ознайомитись з пов’язками на голову від BUFF і Accapi.

4. Пов’язки на шию – дуже популярний та універсальний аксесуар.

Його можна одягти 12-ма різними способами, використовувати в різноманітних ситуаціях і при будь-якій погоді. Провідним виробником та іноватором пов’язок на шию є компанія BUFF. Це бренд з 30-тирічньою історією, з головним офісом і виробництвом в Іспанії, поблизу Барселони.

Пов’язки на шию бувають без утеплення, з флісовим утепленням Primaloft, з шерсті овець-мериносів, зі світловідбиваючими елементами, з захистом від комах чи ультрафіолету, або з вітрозахистом GoreTex.

Кожна модель є особливою, і призначена для певного рівня активності, температури навколишнього середовища та інших зовнішніх факторів. Синтетичні пов’язки на шию без утеплення краще використовувати для теплої чи помірної погоди і середнього темпу руху, вовняні і з утепленням - при температурі нижче 0 °C. Варто пам’ятати, що чим повільніше ти рухаєшся, тим менше тіло виробляє тепла і потребує додаткового захисту. Всі моделі виконані у різноманітних дизайнах і кольорах, тому їх легко підібрати під будь-який смак.

відео

5. Балаклави і бандани - надійний захист голови, вух і шиї від вітру і холоду.

Найчастіше вони використовуються під час зимових походів в горах або катання на лижах і сноуборді. В залежності від моделей їх виготовляють зі синтетики (поліестер, поліамід), Primaloft, вовни овець-мериносів і з вітрозахистом GoreTex.

У нашому асортименті є пропозиції балаклав і бандан від брендів BUFF і Accapi.

Пам’ятайте, що базовий шар одягу комплексно поєднується з термобілизною і шкарпетками. В залежності від потреб можна обрати між синтетичними виробами від Accapi та вовняними від Smartwool.