Бажання
Добавьте товары в желания
Краще і перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Виробник рюкзаків та похідного посуду Tatonka

Компанія SMG офіційний представник бренду Tatonka в Україні. Рюкзаки, сумки, посуд з нержавіючої сталі і аксесуари бренду Tatonka можна купити або замовити в магазинах по всій Україні з гарантією від офіційного постачальника або з доставкою в Києв, Дніпро, Харков, Одесу, Запоріжжя, Львов, Житомир, Рівному, Вінниця, Луцьк, Чернівці, Чернігов, Полтаву, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці, Хмельницький.
Список магазинів.
Стати партнером та отримати комерційну пропозицію.

TATONKA - німецький бренд туристичного одягу та спорядження.
Компанія
TATONKA всесвітньо відома вже більше 20 років і займається виробництвом високоякісного туристичного спорядження. З моменту свого заснування Tatonka дотримується політики максимально можливої ​​якості спорядження і рюкзаків при доступній ціні.
Виробляючи власні товари,
TATONKA може контролювати виробничий процес від початку до кінця і, при необхідності, втручатися, щоб внести будь-які необхідні зміни і швидко стимулювати нові розробки. Уникаючи тим самим можливість підробки брендових речей!
Компанія постійно покращує свої вироби і використовує останні технологічні досягнення і найсучасніші матеріали, щоб задовольняти найвищим вимогам своїх покупців. При розробці нових продуктів враховується велика кількість відгуків від лідерів думок і покупців.
Компанія працює тільки з самими якісними матеріалами від відомих субпостачальників, з якими працює роками. Це дозволяє не тільки зберігати високі стандарти, а й спільно розробляти нові матеріали.
Ви завжди можете бути впевнені в спорядженні від компанії
TATONKA.
ВИРОБНИЦТВО
Соціальна відповідальність і стабільність - самостійне власне окреме виробництво продукції, при прозорій діяльності компанії!
Як сімейна компанія, соціальна відповідальність і стійкість - це не просто маркетингові гасла - це цінності, якими керується бренд
Tatonka. Компанія несе відповідальність за своїх співробітників як в Німеччині, так і у В'єтнамі.

Tatonka є єдиним outdoor виробником, який виробляє все власні продукти повністю прозорим чином на своїх фабриках - вже понад 30 років. Завдяки програмі Open Factory будь-хто може відвідати сертифікований SA8000 завод Mountech Co. Ltd. у В'єтнамі раз на тиждень і в робочі години, і побачити весь технологічний процес виробництва від похідних аксесуарів до рюкзаків.
Побачити це на власні очі - значить почати довіряти!

Для багатьох людей стає все більш важливим купувати товари, вироблені в соціально відповідальних і справедливих умовах виробництва. Компанії, які працюють з контрактними угодами Європейських держав на виробництво, часто підтверджують свою сумлінну виробничу практику печатками і сертифікатами. У Tatonka роблять все по-іншому з Open Factory. Фабрика відкрита для звичайних відвідувачів раз на тиждень.
The Open Factory - відкриті двері з 2011 року
Програма
Open Factory була створена в 2011 році, тому що Tatonka вважала важливим не тільки сертифікувати свою діяльність відповідно до міжнародно визнаного соціального стандарта SA8000, але і надати доступ до виробничих об'єктів для всіх, хто має особистий інтерес. Деяких цікавлять наші соціальні стандарти, а інші просто хочуть знати, як роблять рюкзак.
Відвідування в години роботи:
Раз на тиждень двері фабрики відкриті для відвідувачів - в робочий час. Для отримання додаткової інформації про програму
Open Factory відвідайте сайт www.openfactory.tatonka.com
СЕРТИФІКАЦІЯ
SA8000 діє до: 2014 сертифікований
З 2011 року фабрика
Mountech Co. Ltd. сертифікована відповідно до всесвітньо визнаного соціального стандарта SA8000, що підтверджує відповідальність її як роботодавця. У 2011 році європейська некомерційна організація MADE BY підтвердила, що компанія досягла 100% встановлених соціальних стандартів. Сертифікат завжди дійсний протягом трьох років, після чого проводиться повторний аудит. Відповідність вимогам перевіряється двічі на рік. У липні 2017 року TÜV Rheinland провела свій останній аудит, який ще на три роки підтвердив, що об'єкти відповідають чинним стандартам SA8000.
SA8000 - всесвітньо визнаний соціальний стандарт
SA8000 був ініційований в 1987 році некомерційною організацією SAI (Social Accountability International), що базується в Нью-Йорку. Він дозволяє компаніям, які мають власні виробничі підприємства, довести свою соціальну відповідальність, і в даний час підтримує їх відповідно до самимих великими і всеосяжних світових стандартів. Стандарти засновані на національному законодавстві, Декларації ООН про права людини і робочих стандартах МОП (Міжнародної організації праці). Сертифікація і моніторинг здійснюються незалежними компаніями, акредитованими ВОА, в даному випадку TÜV Rheinland.
Каталог рюкзаків Tatonka 2021.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору