Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Спорядження для туризму та кемпінгу Pinguin

Компанія SMG офіційний представник бренду Pinguin в Україні. Намети для сходжень, походів і кемпінгу, синтетичні спальні мішки для туризму та велотуризму, рюкзаки, трекінгові палки, кемпінгові меблі, газові балони та компактні пальники, туристичний посуд в спортивних магазинах та екіпірувальних центрах по всій країні. Повний асортимент Pinguin представлений у всіх великих містах України. Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Івано-Франківську, Черкасах, Хмельницькому, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Маріуполь, Суми

Список магазинів, де можна купити продукцію бренду Pinguin

Стати партнером і отримати спеціальну пропозицію

 

Початок історії чеського бренду Pinguin починається з 1986 року. У цей час тільки почала розвиватися індустрія outdoor спорядження в Європі, а в Україні туристи ще ходили в походи з брезентовими наметами, важкими синтепоновими спальними мішками, і рюкзаками «системи Аболакова» і «Єрмак». Недостатня кількість гарного та сучасного спорядження для мандрівників дало старт для першого серійного виробництва пуховиків і пухових спальних мішків, легких наметів. Через великий попит клієнтам доводилося довго чекати готову продукцію. За короткий проміжок часу фірма стала популярна в Чехії і завоювала довіру як виробник якісного спорядження.

Штаб-квартира компанії, майстерня по розробці, фірмовий магазин, склади знаходяться в Чеській Республіці, в місті Наход.

Власником бренду Pinguin є чеська компанія Activent 365 s.r.o, очолювана початковими засновниками. Компанія також володіє брендом Acepac - виробництво сумок і баулів для велосипедистів.

Це один з перших європейських брендів спорядження для мандрівників, з якого і почалася історія нашої компанії. Він займає лідируюче місце в портфелі брендів, що представляються компанією SMG в Україні. Надалі весь асортимент продукції, що випускається, розроблявся також з урахуванням потреб українського ринку.

Співпраця компаній SMG і Pinguin почалася з 2002 року, коли каталог продукції містився на одному аркуші формату А4 і складався з 8 моделей спальних мішків і 6 моделей туристичних наметів. Протягом двох десятиліть асортимент продукції торгової марки Pinguin значно розширився. Стабільно висока якість і конкурентна ціна роблять продукцію Pinguin одним з лідерів на українському ринку спорядження для туристів і альпіністів. Великою популярністю користується намети, які включають кілька класів і рівнів використання, починаючи з наметів, призначених для екстремальних висотних сходжень, і завершуючі кемпінговими. Спальники Pinguin призначені як для любителів подорожей, так і для екстремального використання в умовах холодів, з температурою клмфорту до -40ºС. Компанія приділяє увагу вибору сучасних і функціональних матеріалів, які перевіряються як в лабораторії, так і професійними мандрівниками, перед тим як починається серійне виробництво.

Туристичні самонадувні килимки випускаються різних форм, розмірів і товщини. Їх зручно переносити в рюкзаках або використовувати на пікніку.

Треккінгові рюкзаки, міські з відділеннями для ноутбуків, рюкзаки для велосипедистів, виконані в сучасному дизайні, вже давно полюбилися українським любителям подорожей.

Одно з останніх оновлень в асортименті спорядження поповнила лінійка надійних кемпінгових меблів, трекінгові палки, туристичний посуд з алюмінієвих сплавів і нержавіючої сталі, газові компактні пальники і газові балони з чотирьохсезонним газом.

Можна з упевненістю сказати, що на сьогодні бренд Pinguin має повний і збалансований асортимент, який широко представлений в нашій країні. Надійне спорядження допомагає зробити вашу подорож комфортною і безпечною. Вся продукція має необхідні сертифікати якості та протоколи випробувань згідно законодавства України.

Де купити спорядженя Pinguin

Розгорнути

Немає товарів

Вгору