Бажання
Добавьте товары в желания
Краще і перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Виробник тактичного спорядження Tasmanian Tiger

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія SMG офіційний представник бренду Tasmanian Tiger в Україні. Рюкзаки тактичні і для спеціальних завдань, сумки для транспортування спорядження, розвантажувальні жилети і пояси, підсумки для магазинів, військові аптечки, маскувальне спорядження купити або замовити в магазинах-партнерах з гарантією від офіційного постачальника або з доставкою в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжя, Львів, Житомирі, Рівному, Вінниці, Луцьку, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці, Хмельницький.

Список магазинів
Стати партнером і отримати комерційну пропозицію

TASMANIAN TIGER - професійне спорядження для спеціальних підрозділів і силових структур.

Компанія TASMANIAN TIGER - відома у всьому світі як постачальник професійного військового і поліцейського обладнання преміум-класу, тому вся продукція відрізняється високою якістю і функціональністю. Комплексна розробка завжди ґрунтується на конкретних потребах і вимогах користувачів.

Вся продукція виготовляється на власних виробничих потужностях компанії, від розробки прототипу до серійного виробництва. Це гарантує підтримку незмінно високого рівня якості на всіх етапах виробництва спорядження. Кожен етап виробничого процесу, від закупівлі матеріалів до виробництва і остаточної перевірки, чітко визначається і регулярно перевіряється незалежними випробувальними центрами на відповідність міжнародним стандартам. Кожен продукт перевіряється перед відправкою з виробництва, і йому присвоюється серійний номер, який потім зберігається у власній базі даних компанії.

Tasmanian Tiger зарекомендував себе як один з лідерів по виробництву багатоцільових рюкзаків для бійців спеціальних підрозділів. Залежно від того, чи розрахований рюкзак на бійця, який виконує завдання упродовж декількох тижнів, на снайпера, на транспортування великої кількості речей, на надання першої медичний допомоги, на використання для одноденних походів або для штурмових походів - у компанії Tasmanian Tiger є моделі для будь-якого випадку. Технічно грамотно розроблені системи підвіски, розраховані на перенесення важких вантажів - система Х1, або на щільне прилягання рюкзака до спини - система X-Lite Vario, роблять рюкзаки Tasmanian Tiger елітної продукцією. Величезний послужний список випущених рюкзаків і розроблених систем підвіски робить компанію одним з провідних постачальників даної продукції на європейському outdoor ринку.

Власна команда розробників постійно взаємодіє з користувачами спорядження і постачальниками матеріалів. Вибір конкретних матеріалів відбувається з урахуванням задоволення вимог функціональності, зносостійкості і безпеки. Компанія постійно вдосконалює свою продукцію, з огляду на мінливі потреби ще на стадії розробки, і впроваджуючи інновації.

Вибираючи Tasmanian Tiger - ви обираєте краще тактичне спорядження яке представлено на українському ринку.

Каталог рюкзаків Tasmanian Tige 2021

Розгорнути
  • В бажання
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору