Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Виробник рюкзаків та сумок Lowe Alpine

Компанія SMG офіційний представник бренду Lowe Alpine в Україні. Сумки та рюкзаки Lowe Alpine представлені в партнерській мережі магазинів по всій Україні в усіх великих містах Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Львові, Житомирі, Рівному, Вінниці, Луцьку, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці, Хмельницький.
Купити або замовити в магазинах продукцію бренду Lowe Alpine - трекінгові рюкзаки, міські рюкзаки, дитячі та шкільні рюкзаки, дорожні сумки, рюкзаки для велосипедистів з вбудованими кріпленнями для питних систем та гідраторів.
Список магазинів

 

Історія американської фірми Lowe Alpine бере початок з 1972 року, коли брати Lowe, які пристрасно захоплювались альпінізмом, зареєстрували компанію з виробництва туристичного спорядження.
Проводячи зиму в горах, а літо на скелелазних маршрутах, Mike, Greg та Jeff виробили свій особливий стиль гірських експедицій. Зараз такий стиль прийнято називати «альпійським» - підхід без супроводу групою підтримки і стрімке сходження з набором мінімально необхідної екіпіровки, нести яку треба самостійно.
Бажання поліпшити своє спорядження призвело до розробки абсолютно нового, на той момент, типу рюкзака з внутрішнім алюмінієвим каркасом.
Expedition Pack був не громіздким рюкзаком, зручним і дозволяв рівномірно розподілити вантаж на спині. Крім каркаса в цій моделі вперше в індустрії були застосовані бічні компресійні ремені для регулювання об`єму рюкзака і кріплення до нього додаткового спорядження: намет, спальний мішок, мотузка або куртка на тривалому переході. Розроблений в 1967, цей рюкзак став фактично основою стандарту для трекінгових та експедиційних рюкзаків нашого часу.
У 1979 компанія розширює свій асортимент рюкзаками, які конструктивно враховують жіночу анатомію. Лінійка з маркуванням моделей жіночих рюкзаків
ND взяла своє ім'я від скорочення назви семитисячника Nanda Devi, розташованого в Індії.
Пластикова поясна застібка - неодмінний атрибут сучасного рюкзака, вперше була застосована в 1980 на рюкзаках з лого
Lowe Alpine. А в 2004 компанія презентувала новинку Loadlocker buckles -металеву застібку для рюкзаків, що відрізняється надійністю і простотою використання в екстремальних умовах.
Не зупиняючись на досягнутому, компанія
Lowe Alpine продовжувала рух в розробці новинок для любителів подорожей - в 1985 першою випустила рюкзаки з ергономічними лямками, а 1993 представила легко регульовану систему для лінійки трекінгові рюкзаків APS (Advanced Paralux System). Розробка нових регульованих систем не припинялася - в 2006 була представлена ​​система Torso Fit System, в 2007 система вентиляції та регулювання спинки рюкзаків AirZone, а в 2013 система Axiom. Надалі ці системи модернізувалися, удосконалювалися і зараз в рюкзаках Lowe Alpine вже використовуються системи AirZone + та Axiom 5.

Не обмежуючи себе альпінізмом, компанія розширювала лінійки трекинговими моделями, стильними міськими рюкзаками і універсальними мультиспортивними, рюкзаками для велосипедистів, дитячіми рюкзаками для школи і навчання, дорожніми сумками та аксесуарами для мандрівників. У кожній лінійці пропонуються різноманітні розміри, кольори та моделі, призначені для жінок.
Продукція з логотипом
Lowe Alpine відрізняється зручною посадкою, продуманим дизайном, виготовлена ​​із сучасних матеріалів і якісної фурнітури.
В асортименті, що випускається сьогодні компанією
Lowe Alpine, кожен зможе підібрати для себе не тільки рюкзак для походів, але і комфортний міський рюкзак для роботи або навчання, зручну сумку на колесах для подорожей, рюкзак для поїздок на велосипеді або поясний сумку для бігу.

Lowe Alpine Ukraine в Facebook, приєднуйтесь
Каталог рюкзаків Lowe Alpine 2021

Розгорнути

Немає товарів

Вгору