Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Виробник сноубордического спорядження Jones

Компанія SMG офіційний представник снубордіческого спорядження Jones в Україні. Компанія виробник сноубордів, сплітбордів, рюкзаків для фрірайду, кріплень для сноубордів. Асортимент представлений у всіх великих містах України в спеціалізованих магазинах. Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Івано-Франківську, Черкасах, Хмельницькому, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Маріуполь, Суми.

Список магазинів

Jones Snowboards - це бренд, який є лідером у виробництві досок для фрірайду, беккантрі і сплітбордінга. Компанія Jones створює краще спорядження, впроваджує нові стандарти виробництва і стає лідером в області виготовлення надійного сноубордического спорядження. Сноуборди Jones, розроблені Джеремі Джонсом у співпраці з Nidecker, були створені в 2009 році в процесі розробки інноваційних сноубордів для беккантрі, що втілюють пристрасть Джеремі до технічного прогресу. Після початку виробництва, всього після 4 зимових сезонів, сноуборди Jones домоглися свого успіху, вигравши незліченні нагороди, стали культовими і набули популярності по всьому світу. Ми створюємо сноуборди, сплітборди, кріплення і рюкзаки для людей, яким подобається свобода в катанні.

Не має значення, куди ви попрямували, або як ви катаєте, Jones Snowboards надасть вам все, що необхідно для наступної незабутньої пригоди. Чистота і натхнення, які ми відчуваємо в горах, втілені у всіх речах Jones. Наші продукти відображають в собі нескінченність трас на лижних курортах, свіжі сліди на схилі, перші спуски, і тижні, проведені в кемпінгах серед зірок і гірських вершин.

Сноуборди Jones виробляються з використанням найякісніших і екологічно чистих матеріалів. У виробництві компанія приділяє велику увагу екології планети, і бере активну участь в боротьбі зі зміною клімату, будучи учасником програми 1% For the Planet.

Каталог сноубордів Jones

Розгорнути

Немає товарів

Вгору