Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Виробництво яхтових мотузок Lanex

Компанія SMG - офіційний представник мотузок і спорядження компанії Lanex в Україні. Продаж мотузок для альпінізму і висотних робіт, яхтового спорту, морських канатів, мотузок для промисловості і сільського господарства по всій Україні, в усіх великих містах: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівці , Чернігів, Полтава, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці, Хмельницький.

Робота з мотузкою на висоті пов'язана з ризиком для здоров'я! Ми рекомендуємо пройти навчання у фахівців в навчальному центрі, та отримати теоретичні і практичні навички роботи на висоті і зі спеціальним альпіністським спорядженням.

Стати партнером і отримати пропозицію і консультацію для тендера можна тут

Компанія Lanex є виробником якісних канатів для багатьох сфер діяльності і надійним бізнес партнером з багаторічною традицією. Перші канати компанія почала виробляти ще в 1949 році в м. Болатице, Чеська Республіка. На сьогоднішній день завод виробляє великий асортимент канатів і волокон, і розробляє нові моделі мотузок з сучасних матеріалів.

Завод Lanex виробляє технологічно передові продукти для різних областей застосування технічного текстилю. Від високопрочностних поліпропіленових волокон до морських канатів великих діаметрів, мотузок для скелелазіння або рятувальних робіт, рибальської і паперової промисловості, текстильного господарства і сільськогосподарської промисловості, парків розваг і побутових потреб.

У нашому великому асортименті ми орієнтуємося на спеціалізацію бізнес партнера, нішеві ринки споживання і швидкі поставки від виробництва до споживача.

Історія виробництва статичних і динамічних мотузок під торговою маркою Lanex почалася з 1998 року. За перші пару років бренд став відомий серед альпіністів, скелелазів, і промислових альпіністів за рахунок постійно високої якості мотузок і демократичною цінової політики.

З 2005 року компанія приймає рішення вивести в окремий напрямок все статичні і динамічні мотузки для альпінізму і робіт на висоті. З цього часу всі мотузки для спорту випускаються під маркою Tendon. Торгова марка стала вузьконаправленою і сконцентрувалася на виробництві та інноваційних технологіях.

В останні роки компанія виробляє динамічні мотузки в великих обсягах для багатьох відомих скелелазних брендів, таких як Black Diamond, Singing Rock, Roca та інші.

Вся продукція досі виробляється в Чехії.

Каталог яхтових матузок Lanex

Розгорнути

Немає товарів

Вгору