Бажання
Добавьте товары в желания
Краще і перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Виробник мотузок Tendon

Компанія SMG - офіційний представник мотузок і спорядження бренду TENDON в Україні. Спорядження TENDON представлене в партнерській мережі магазинів які сертифіковані як точки продажу мотузок для альпінізму і висотних робіт по всій Україні, у всіх великих містах: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Львові, Житомирі, Рівному, Вінниці, Луцьку, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці, Хмельницький.
Ви можете купити і отримати потрібну інформацію щодо застосування продукції бренду TENDON - мотузка для альпінізму і промислового альпінізму, допоміжні шнури, страхувальні системи, спускові пристрої, блоки і затиски.
Робота з мотузкою на висоті пов'язана з ризиком для здоров'я! Ми рекомендуємо пройти навчання у фахівців в навчальному центрі та отримати теоретичні і практичні навички роботи на висоті і зі спеціальним альпіністським спорядженням.
Заявка на навчання Вашого персоналу.
Стати партнером або отримати пропозицію і консультацію для тендера можна тут.
Список магазинів партнерів.

TENDON - чеський виробник статичних і динамічних мотузок і шнурів для скелелазіння, альпінізму, будівництва, рятувальних і висотних робіт, яхтингу, rope-jumping, паперової промисловості, для кріплення реклами та інших господарських потреб.

А також виробник різного роду аксесуарів для спорту та промисловості. Торгова марка TENDON виділена виробником LANEX як самостійний бренд, і вже добре відома в Україні та інших країнах світу.

Tendon, перш за все - це надійний партнер і висока якість мотузок.

Девіз компанії "You can be sure" (ти можеш бути впевнений) є точним вираженням ставлення до клієнтів і своєї продукції.

Традиція виробництва технічного текстилю в чеському місті Балатіце (район Острави) почалася в 1949 році. Марка Lanex голосно заявила про себе на початку 90-х років. Головним напрямком розвитку став експорт, інноваційні технології, сертифікація системи якості, тобто створення фірми сучасного європейського формату. В даний час ці завдання успішно вирішені, але компанія Lanex не збирається зупинятися на іміджі постачальника «традиційної якості» - вона відкриває для себе і своїх клієнтів нові горизонти і бере активну участь у створенні майбутнього всієї світової «мотузкової галузі».

Частка експорту компанії сьогодні становить близько 80%, більша частина - вимогливі ринки ЄС, на яких ще донедавна домінували західноєвропейські виробники. Завдяки виваженій ціновій політиці і, звичайно, виключно високій якості продукції, мотузки та шнури TENDON в даний час займають найсильніші позиції на ринку України. Споживачі по достоїнству оцінили міцність мотузок і шнурів Tendon, їх зносостійкість, розривні навантаження і інші чудові технічні характеристики і, звичайно ж, спеціальні ціни для українського ринку.