Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Виробник кріплень для сноуборда Now

Компанія SMG офіційний представник бренду NOW. Компанія виробляє сучасні та надійні кріплення для любителів сноубордингу, фрірайду, фрістайлу. Кріплення Now представлені в спеціалізованих магазинах по продажу лижного та сноуборд спорядження у всіх великих містах України. Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Івано-Франківську, Черкасах, Хмельницькому, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Маріуполь, Суми.

Список магазинів

 

Cноубордічні кріплення - це найважливіша ланка між вашим тілом і дошкою.

Компанія NOW заснована колишнім про-райдером і членом відомої команди Wildcats JF Pelchat. Одного разу він помітив, що конструкція і функціональність сноубордичних кріплень не змінювалася з моменту їх появи. Маючи величезне бажання поліпшити функціональність кріплень, він замкнувся у себе в гаражі, і став розробляти новий концепт кріплень, щоб змінити ситуацію у виробництві одного з важливих елементів сноубордичного спорядження. Розбиваючи всі старі уявлення про те, якими мають бути кріпленнях для сноубордів, і створюючи свій новий шлях, NOW створює і впроваджує абсолютно новий продукт. Революційні (інноваційні) кріплення, які базуються на принципі скейтовой підвіски. Цієй технології дали назву SkateTech. Це допомагає швидко передавати зусилля від ноги райдера прямо на дошку, що в свою чергу виводить її на нову лінію комфорту.

Що ви можете очікувати від кріплень NOW, так це легкого і чуйного руху дошки, зниження стомлюваності в ногах, стійкості, ефективної передачі, індивідуальної настройки і загального комфорту від їзди.

Мало просто читати історію цієї компанії або довіряти знаменитим райдерам. Потрібно самому все випробувати на собі, і тоді ви справді оціните кріплення NOW.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору