Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Світлодіодні ліхтарі бренд Nebo

Компанія Shambala – офіційний представник бренду NEBO в Україні. Ручні ліхтарі, налобні, кемпінгові, на батарейках та акумуляторах. Повний асортимент представлений у всіх великих містах України - Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівці, Чернігів, Полтава, Івано-Франківськ, Черкаси, Хмельницький, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Вінниця.

Список магазинов

Стати партнером та отримати спеціальну пропозицію на бренд NEBO

У NEBO® вважають, що прориви та великі ідеї завжди потребують нестандартного мислення. Продавши понад 30 мільйонів лінійок інноваційних, що найбільше продаються у світі, зручних для споживача ліхтарів та інструментів, інженери компанії ніколи не перестають творити. Мріяти, розробляти та виробляти продукти, спостерігаючи за кожним етапом їхньої розробки – це те, чим керуються співробітники компанії.

Вони постійно впроваджують інновації, щоб пропонувати продукцію світлодіодного освітлення найвищої якості за найкращою ціною, щоб ви могли продовжувати вторити. Nebo існує пролити світло на те, що ви робите.

- Новітні технології

Вже понад 20 років NEBO знаходиться в авангарді інновацій у галузі технологій світлодіодного освітлення. NEBO зрізає краї, а не кути, і прагне бути вовком, що веде зграю. Є причина, через яку так багато конкурентів безуспішно намагалися наслідувати наші творчі винаходи.

- Найкращий дизайн

Можливо, єдине, що вражає більше, ніж технології в наших освітлювальних приладах, - це неймовірна майстерність, яка втілена у дизайні кожного продукту. NEBO лідирує, її часто копіюють від узбережжя до узбережжя. NEBO ніколи не перестане впроваджувати інновації у дизайн своєї продукції.

- Вища якість

Клієнти люблять NEBO не лише за дизайн та технології, а й за довговічність та надійність, які пропонує лінійка компанії.

- Розроблений у США

Говорячи про дизайн, всі продукти з гордістю розробляються у штаб-квартирі у Форт-Уерті, штат Техас.

  - Міцне партнерство

За останні 20 років NEBO співпрацювала з більш ніж 40 000 незалежних роздрібних магазинів у більш ніж 50 країнах, пропонуючи нові цікаві ідеї висвітлення.

- Підтримка компанії

NEBO має один з найнижчих показників рекломації в галузі, але в тих рідкісних випадках, коли це необхідно, компанія забезпечує всю свою продукцію дворічної гарантією виробника.

- Технологія NEBO наступного покоління – світлодіодні ліхтарі

З того часу, як NEBO вперше почали створювати світлодіодні ліхтарі 20 років тому, і займають лідируючі позиції у цій категорії. Працюючи над тим, щоб зробити світлодіодні чіпи більш ефективними, потужними чи підвищити продуктивність батареї, інженери постійно шукають нові та цікаві способи висвітлити те, що ви робите.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору