Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Системи приготування їжі Jetboil

Компанія SMG офіційний представник бренду Jetboil в Україні. Газові пальники, газові балони, посуд, інтегровані системи для приготування їжі в похідних умовах Jetboil представлені в партнерській мережі магазинів по всій Україні. Купити продукцію можна у всіх великих містах Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівці, Чернігів, Полтава, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці, Хмельницький.
 

 

Девіз компанії JetBoil - гаряча їжа і напої в будь-якому місці і в будь-який час.


Історія компанії, яка радикально змінила вигляд і використання похідної кухні, почалася, як і всі в цьому світі, прозаїчно. Десь в середині 1990-х років завзятий турист і мандрівник Дуайт Еспінуолл (Dwight Aspinwall) порахував, що сучасні на той час похідні пальника не надто зручні у використанні в екстремальних умовах. Щоб дістати з рюкзака на стоянці або привалі посуд, пальник, вітрозахист і паливо або газовий балон, а потім приготувати гарячу їжу, потрібно було витратити чимало часу. Останньою краплею для Еспінуолла стала подорож по південному узбережжю Тасманії, яке рясніє тропічними дощами і сильними невпиннимми морськими вітрами, тому готувати на маршруті під час подорожі було вкрай складно і довго. Там і прийшла до Еспінуолла ідея, як поліпшити газовий пальник для використання в екстремальних умовах.
Але навичок виробництва і запуску готового продукту на ринок у нього не було - Дуайт заробляв на той час розробкою програмного забезпечення. Тому в якості партнера по майбутньому бізнесу він запросив свого троюрідного брата Перрі Доуста (
Perry Dowst).
На відміну від Дуайта, він отримав ступінь інженера в Єльському університеті і до початку 2000-х років близько 10 років пропрацював в якості інженера-проектувальника в компанії
Gillette. Він і став автором більшості технічних ноу-хау і впроваджень майбутніх інноваційних пальників JetBoil.
У січні 2001
брати звільняються зі своїх місць роботи і реєструють компанію JetBoil.
У проектування і виготовлення перших дослідних зразків вони вкладають більше 70 тисяч доларів: власні заощадження і гроші, отримані від сім'ї і друзів. Готові робочі прототипи газових пальників були у братів на руках вже на початку 2002, але через те, що
щойно пролунала криза, їм довго не вдавалося знайти інвесторів в їх молодий проект. Тоді Дуайт і Перрі взяли найбільш вдалий прототип свого пальника і пішли безпосередньо до ради директорів Eastern Mountain Sports (EMS) - великої мережі спортивних магазинів в США. Після презентації брати отримали замовлення на виготовлення партії з 3000 пальників. Після поставки в мережу магазинів пальника були продані менш ніж за рік.
Після цього компанія
JetBoil зацікавила великих інвесторів. Інвестиції в 1 мільйон доларів дозволили відкрити своє виробництво на базі старой текстильної фабрики в штаті Нью-Гемпшир.
На сьогодні компанія
JetBoil володіє безліччю патентів і розробок, і завоювала багато нагород на виставках спорядження.
JetBoil стало ім'ям прозивним. Так називають в світі майже всі системи індивідуального приготування їжі, які мають інтегровану чашку з радіатором і газовий пальник.

Обличчям бренду стал пальник Flash, який випускається для любителів подорожей вже багато років, і піддався незначними конструктивними доробками.
Основна лінійка інтегрованих пальників складається з алюмінієвих і титанових чашок від 0.8 до 1.8 літра. У ці чашки поміщаються газові балони з нарізним клапаном об'ємом 100 г, 230 г, і в одному варіанті в модель
Sumo поміщається газовий балон 450 г разом зі зйомним газовим пальником.

Модернізована у 2018 році система Flash миттєво захопила ринок та досі залишається хітом продажів.