Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Basecamp - товари для кемпінгу, мисливства, риболовлі, відпочинку на природі

Компанія SMG – офіційний представник бренду Basecamp в Україні. Різноманітний асортимент бренду включає в себе кемпінгові меблі, туристичні намети, туристичні килимки. Все, що потрібно для комфортного перебування на природі. Кожна одиниця продукції перед запуском у виробництво проходить ретельні випробування у польових умовах. Спорядження бренду Basecamp можна купити у всіх великих містах Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівці, Чернігів, Полтава, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці, Хмельницький, Кривий Ріг.

Новий український бренд на ринку спорядження для кемпінгу, відпочинку на природі.

Заснований у 2021 році командою мандрівників.

Для всіх любителів кемпінгу, рибалки, мисливства, туризму, подорожей із комфортом!

Ми створюємо та виробляємо якісні товари для активного відпочинку на природі. Наш багаторічний досвід допомагає зібрати в асортимент тільки найкращі моделі наметів, спальних мішків, кемпінгових меблів, туристичних килимків, туристичного посуду та іншх аксесуарів, які допоможуть вам насолоджуватися відпочинком на природі та ділитися враженнями з друзями.

Команда цілеспрямованих людей працює над створенням нових моделей та розумних рішень. Світ не стоїть на місці. Нові технології та матеріали, які раніше були недоступні або надто дорогі, тепер впроваджуються не тільки у повсякденне життя, але й роблять час проведення на природі приємним, комфортним  та безпечним.

Кожна модель проходить багаторазове тестування на надійність та довговічність. Усі тести проводяться у «польових умовах», у реальних подорожах та експедиціях. Головний фокус у виробництві на комфорт, якість та розумну ціну для українського ринку.

Список магазинів, де можна купити продукцію Basecamp

Офіційний сайт basecamp.net.ua

Розгорнути

Немає товарів

Вгору