Бажання
Добавьте товары в желания
Краще і перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Велосипедні пляшки і фляготримачи

Купити або замовити веолсіпедні фляги і фляготримачи в магазинах для велосипедистів продукцію бренд Raceone. Асортимент включає в себе - фляги і фляготримачи, питні пляшки і термобутилкі від 0,5 літра до 1 літра і представлений в магазинах в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Львові, Житомирі, Рівному, Вінниці, Луцьку, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Івано-Франківськ, Черкасах, Чернівці, Хмельницькому.

Список магазинів

 Raceone є лідером у виробництві аксесуарів для велосипедистів: пляшок, термофляг, флягодержателя

Тридцять років успішного досвіду у виробництві, а також величезне бажання розвиватися і вдосконалювати продукцію, дозволили компанії Raceone завоювати ринок Європи.

Всі вироби торгової марки Raceone виробляються в Італії.

Висока якість матеріалів і увага до деталей стали візитною карткою компанії. На сьогоднішній день Raceone продовжує розвивати лінію виробництва аксесуарів і підтримувати спортивні перегони.

Спортивні команди використовують продукцію Raceone в перегонах:

Giro d'Italia, Vuelta a Espana,«Мілан-Санремо»і іншіх.

Історія успіху компанії:

2009 рік - Початок виробництва фляготримача для пляшок MTB, модель X5 GEL з ексклюзивними бічними гелевими вставками.

2010 рік - Розробка моделі X-ONE, фляготримача OPEN, який ідеально підходить для використання як на шосейних, так і на кроскантрійних трасах.

2011 рік - Результатом тривалих інженерних досліджень стала модель фляготримача X3 Race. Саме цій моделі судилося надалі стати бестселером, завоювавши симпатію серед споживачів у всьому світі.

2012 рік - На ринок виходить модель фляги OneTouch із запатентованою системою відкриття-закриття одним пальцем.

2013 рік - Raceone починає виробництво класичної пляшки для велосипедів, модель XR1,

з характеристиками, які визначають подальший вектор розробок компанії в індустрії велоспорту та фітнесу: дослідження та використання біосумісних матеріалів які стійкі до ударів і екстремальних умов.

2014 року - Підставка для велосипедів «Поні» отримує патент; це універсальна підтримка велосипедів системою кріплення «ножицями в русі», яке не руйнує і не пошкоджує спиці, утримуючи велосипед в ідеальному вертикальному полоенні.

2015 рік - Raceone представляє велосипедний набір The Bottle toolbox PR1. Його компактні габарити і продуманість наповнення ключів по достоїнству оцінили учасники професійних велосипедних гоночних команд.

2016 рік - Після успіху велосипедного набору PR1, Raceone випускає оновлену модель виробу PR2, яка розширює можливості велосипедистів.

2017 рік - В лінійці виробів представлена розробка власної лабораторії Raceone - фляга I.GLOO, яка поєднує в собі максимальну ефективність ізоляції, ергономіку і високий ступінь гігієни в велосипедних пляшках і флягах.

Купити продукцію бренду Raceone в Україні з гарантією від офіційного постачальника в Україні з доставкою в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Львові, Житомирі, Рівному, Вінниці, Луцьку, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці, Хмельницький.

Каталог Raceone 2021

Розгорнути

Немає товарів

Вгору