Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Термоси та фляги 360 degrees

Компанія SMG офіційний представник бренду 360 Degrees в Україні. Продукція 360 Degrees представлена ​​в партнерській мережі спортивних магазинів по всій Україні. Купити термомоси з нержавіючої сталі, вакуумні термочашкі, фляги можна у всіх великих містах Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівці, Чернігів, Полтава, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці, Хмельницький.
Список магазинів

Стати партнером і отримати комерційну пропозицію

 

Компанія 360 Degrees виробляє широкий асортимент спорядження для активного відпочинку, необхідного для будь-яких пригод на природі. Широкий вибір пляшок з нержавіючої сталі, різної форми і обсягу, термоси та вакуумні термокружки.
Яскравий і незабутній посуд необхідний як для активного відпочинку, так і для повсякденного життя. 

Він спеціально розроблений для любителів активного відпочинку, щоб забезпечити високу якість, безпеку, функціональність і доступність, для будь-якого виду активності, як для недовгих мандрівок, так і для відпочинку всією сім'єю, відвідування різних фестивалів і поїздок в кемпінг.
В усіх своіх товарах першої необхідності (термоси і чашки) компанія 360 Degrees прагне запропонувати споживачеві додаткові яскраві і функціональні елементи дизайну.
Будьте впевнені в собі і вирушайте в наступну подорож разом з продуктами від 360 Degrees.

Каталог продукції 360 Degrees

Розгорнути

Немає товарів

Вгору