Бажання
Добавьте товары в желания
Краще і перевірене туристичне спорядження від офіційного дистриб'ютора
0
Мій кошик

Виробник велосипедів BH

Компанія SMG офіційний представник велосипедного бренду BH Bikes в Україні. Компанія виробляє всі типи велосипедів, від дитячих і міських, до шосейних і тріатлону, якісну екіпіровку для велосипедистів. Асортимент бренду ВН представлений у всіх великих містах України в спортивних магазинах. Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне, Вінниця, Луцьк, Чернівці, Чернігов, Полтава, Івано-Франківськ, Черкаси, Хмельницький, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Маріуполь, Суми.

Список магазинів

Стати ексклюзивним оптовим партнером у своему місті та отримати спеціальну пропозицію

 

Вже майже 100 років ініціали BH (Bestegui Hermanos) асоціюються з велосипедами і велогонками. Однак, їх історія починається у 1909 році з фамільною майстерні з виробництва зброї в Ейбарі (Іспанія). Тоді троє братів Бейстегуі: Домінго, Хуан і Косме відкрили свій невеликий бізнес в місті зброярів.

Час минав, світ змінювався. Відгриміла Перша Світова війна, і попит на зброю став падати. У 1923 році брати вирішують перепрофілювати виробництво, і забезпечити жителів свого міста зручним і недорогим транспортом. Переоснастити майстерню, де виготовлялися стволи для  рушниць, на виробництво труб для велосипедних рам виявилося не важко. Велосипеди вийшли легкими, маневреними і надійними.

Налагодивши виробництво класичних комфортних міських велосипедів, брати звертають увагу на гірський ландшафт навколо Ейбару і вирішують, що їх велосипеди повинні забезпечувати комфортне пересування по гористій місцевості. Розширення виробництва вимагало нових площ, і в 1926 відкривається нова фабрика.

BH Bikes зростає, збільшуючи асортимент, і як і раніше підтримуючи високу якість вироблених велосипедів.

Коли в 30-х роках 20-го століття велогонки стали офіційним спортом, в Іспанії заговорили про заснування власної велогонки, по аналогії з французькими. І коли в 1935 році BH і іншим іспанським виробникам велосипедів запропонували створити призовий фонд і проспонсорувати гонку, названу Vuelta a España, компанія погодилася.

Gustaf Deloor, велогонщик бельгійського походження, який виступав за команду BH, виграв першу «Вуельту», вписавши золотими літерами в історію і своє ім'я, і ​​назву бренду. З тих пір вся історія BH нерозривно пов'язана з велогонками. Це пристрасть і прагнення всіх членів компанії.

У 1959 виробництво, що розширюється, переноситься в місто Вітторія. Цей регіон і раніше був відомий своєю любов'ю до велосипедів. Всі дизайнерські та технічні розробки тепер були спрямовані на створення моделей з вираженим характером, що відображає темперамент регіону, який оцінили б не тільки місцеві покупці, але і велосипедисти з усього світу.

Велоспорт змінювався і розвивався, і у середині 80-х років настала ера МТВ. Першою моделлю гірського велосипеда став BH Running Bull. Паралельно продовжував розвиватися шосейний напрямок, де велосипеди BH незмінно «тримали марку» на всіх іменитих гонках (Tour de France, Giro de Italia, Paris-Robaix і ін.)

У 1991 році з'являється МТВ-рама, повністю виконана з алюмінію. Це була свого роду революція, і очолила її модель BH Supra Litage Sakae.

Череда перемог в різноманітних гонках і чемпіонатах приносить BH не тільки світову славу, а й стимул рухатися далі, розробляти і впроваджувати в життя нові технології і дизайнерські рішення. Не відстаючи від світових трендів, компанія в 2008 році випускає на ринок свій перший електровелосипед. На міжнародній виставці Eurobike у Фрідріхсхаффене BH отримують перше місце за дизайн електровелосипедів.

Йти в ногу з часом, стежити за новими технологіями, проектувати гарні, зручні і надійні велосипеди. Створювати новий, кращий світ і суспільство. Ось девіз компанії BH Bikes, який залишається незмінною з моменту її заснування і до сьогодні.

Крім заявленої лінійки моделей, компанія пропонує індивідуальне виготовлення велосипедів, з потрібною вам комплектацією, формою і кольором рами, і дизайном - опція BH Unique.

Приєднуйтесь до величезної, захопленої велосипедами спільноти BH!    

Каталог велосипедів BH

Розгорнути

Немає товарів

Вгору