ru en ua
БРЕНДИ
ВХІД
    ПРО НАС
    Бренд з логотипом TASMANIAN TIGER сьогодні є відомим виробником спорядження та одягу для військових, спецпідрозділів і поліції. За багато років TASMANIAN TIGER зарекомендував себе в якості провідного постачальника професійного спорядження та одягу в усьому світі.
    TASMANIAN TIGER відзначився, зокрема, своїми багатоцільовими рюкзаками. Незалежно від того, розрахован рюкзак на одиночного бійця, що виконує завдання протягом декількох тижнів, на снайпера, на транспортування великої кількості речей, на надання першої допомоги або використання для одноденних походів і штурмових виходів - у TASMANIAN TIGER є модель для будь-якого випадку. Технічно грамотні системи підвіски, спеціально розраховані на перенесення важких вантажів (система Х1) або на щільне прилягання рюкзака до спини під час інтенсивного руху (система X Lite Vario) роблять рюкзаки TASMANIAN TIGER - елітною продукцією.
    У розробці своєї продукції TASMANIAN TIGER користується розробками компанії TATONKA - власника торгової марки TASMANIAN TIGER, яка має значний послужний список випущених рюкзаків і розроблених систем підвіски і займається цим протягом декількох десятиліть, будучи одним з провідних постачальників високоякісних рюкзаків на європейському outdoor ринку.
    TASMANIAN TIGER грунтується на цьому досвіді, а тому може запропонувати ергономічні продумані рюкзаки, які прекрасно сидять і забезпечують комфорт при русі. Разом з рюкзаками ви можете вибрати додаткове спорядження для тактичних операцій, поліцейських операцій або одягу для активного відпочинку на природі.

    РОЗВИТОК
    Одна ідея - одна команда!!! Власна команда розробників спорядження постійно взаємодіє з користувачами нашого спорядження і з постачальниками матеріалів. Вибір конкретних матеріалів з урахуванням задоволення вимог функціональності, зносостійкості і безпеки. Ми намагаємося постійно вдосконалювати нашу продукцію і допрацьовувати її, враховуючи мінливі потреби ще на стадії розробки впроваджуючи інновації в продукт.

    ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
    Починаючи з першого зразка і закінчуючи виробами, готовими до випуску, вся продукція TASMANIAN TIGER зароджується і розвивається всередині компанії і виготовляється на нашому власному заводі. Таким чином, ми можемо втрутитися, змінити і поліпшити наші товари на будь-якій стадії виробництва. На наш погляд, це єдино можливий спосіб забезпечити найвищі стандарти якості. Усі виробничі процеси - від замовлення матеріалів та виготовлення до кінцевого контролю якості - точно визначаються нами і контролюються відповідно до міжнародних стандартів.
    Кожен продукт ретельно перевіряється і випробовується перед тим, як покинути завод. Кожному продукту присвоюється серійний номер і заноситься в нашу базу даних.
    TASMANIAN TIGER постійно намагається розширювати свою продуктову лінійку і оптимізувати існуючі товари, щоб мати можливість і в майбутньому пропонувати нашим клієнтам товари безкомпромісно високої якості.
КАТАЛОГИ
ПРАЙСИ
ФОРМИ ПЕРЕДЗАМОВЛЕНЬ
Архів
ФОТО

ВІДЕО
         
СЕРТИФІКАТИ
Назад на сайт
Оберіть бренд для швидкого переходу: