ru en ua
БРЕНДИ
ВХІД
    Компанія ASOLO виробляє високоякісне взуття для всіх любителів активного відпочинку, починаючи з професіоналів – підкорювачів 8-тисячників – і закінчуючи любителями прогулянок на природі.
    Італійська компанія ASOLO існує з 1975 року і з самого свого народження не перестає дивувати світ спортивної індустрії своїми інноваційними розробками. Якісне пошиття та робочі характеристики - сильні сторони ASOLO. Черевики – м'які, легкі і в той же час дуже стабільні. Водовідштовхувальні і теплі, вони дозволяють нозі дихати і амортизують крок. Використовувана підошва забезпечує хороше зчеплення з поверхнею і не ковзає, навіть при складних спусках і різних погодних умовах.
    Спочатку ASOLO розробила революційну систему ASOFLEX – це був великий крок вперед у порівнянні з технологіями, що застосовувались в гірських черевиках тих років. У 80-ті – розробила AFS – перші черевики для професійних альпіністів , що не деформуються, міцні, легкі, регульовані. За цю розробку компанія ASOLO отримала премію Compasso d'Oro від журналу "Industrial Design Innovation". Нещодавно у ASOLO з'явилася нова лінія FSN – вдале поєднання новітніх технологій та дизайну.
    Фахівці фірми працюють у тісному контакті з всесвітньо відомими спортсменами. Це – французький альпініст Жан Крістоф Лафайль – автор першого соло по північно-східній стіні Манаслу (8163 м), підкорювач восьмитисячників Чо-Ойю, Шішапангма, Лхотзе, Гашербрум I і II і словенський альпініст Томас Хумара – автор 50 нових маршрутів в висотно-технічному класі .
КАТАЛОГИ
ПРАЙСИ
ФОРМИ ПЕРЕДЗАМОВЛЕНЬ
Архів
ФОТО

ВІДЕО

     ASOLO - (AD'S)


       


     ASOLO - (TECHNOLOGIES)

 
       
 

 

     ASOLO - (PRODUCTS)


   
СЕРТИФІКАТИ
Назад на сайт
Оберіть бренд для швидкого переходу: