Singing Rock (Чехія) - це страховочні системи для скелелазання, альпінізму і промислового альпінізму. Також випускається повний асортимент карабінів, страхувальних пристроїв, зажимів та іншого спорядження.

Все почалося в 2003 році, коли засновники Jetboil - Двайт Аспінволл і Перрі Дуст втомилися від важких примусів і незграбних пальників, які використовувалися для приготування їжі, і вирішили полегшити життя і спростити процес собі і іншим користувачам. Цей революційний продукт поєднує в собі швидке нагрівання, а також прийом їжі і пиття в одній і тій же ізольованій ємності.

Наша мета - зробити слеклайн доступним для широкої громадськості за межами Німеччини і США. На сьогоднішній день Gibbon поставляє свої слеклайн більш ніж в 37 країн. Для досягнення своєї мети ми сформували мережу партнерів і слеклайнеров по всьому світі. Завдяки тісній співпраці всередині мережі все більше і більше країн "гіббонізіруется" і, таким чином, ми створюємо світову слеклайн-арену.

PIEPS (Австрія) - спорядження відповідає всім світовим стандартам в галузі лавинної безпеки. PIEPS - лавиннi датчики, щупи, лопати, рюкзаки, лавинні трансивери (DSP і Freeride) та щупи iProbe.