Наша мета - зробити слеклайн доступним для широкої громадськості за межами Німеччини і США. На сьогоднішній день Gibbon поставляє свої слеклайн більш ніж в 37 країн. Для досягнення своєї мети ми сформували мережу партнерів і слеклайнеров по всьому світі. Завдяки тісній співпраці всередині мережі все більше і більше країн "гіббонізіруется" і, таким чином, ми створюємо світову слеклайн-арену.

Pinguin (Чехія) - намети, спальні мішки, рюкзаки. Pinguin один з найстаріших чеських виробників туристичного спорядження на outdoor ринку.

Tendon - статичні і динамічні мотузки і шнури (для альпінізму, скелелазіння, яхтингу, rope-jumping'a, для рятувальних, висотних робіт і будівництва), а також різного роду аксесуари для спорту та промисловості під торговельною маркою TENDON, виділеної виробником LANEX як самостійний бренд, вже добре відомі на ринку України і в безлічі інших країн.

Компанія AcePac спеціалізується на виробництві рюкзаків всіх форм і розмірів для комфортного пересування на велосипеді, короткі і далекі поїздки. Відправляйтеся на прогулянку з велосипедними сумочками і обладнанням AcePac. Тут ви знайдете все необхідне обладнання для вашого захоплюючої подорожі. Використовуйте продукти AcePac, щоб велосипедна прогулянка стала справжнім задоволенням.