ru en ua
БРЕНДИ
ВХІД
NOW - це відносно молода компанія, виробництво якої, в основному, зосередженe на випуску спеціальних кріплень для чобіт на сноуборд. В унікальній технології Skate Tech використовується принципово нова підвіска. Вона допомагає швидко передавати зусилля з ніг райдера прямо на дошку, що в кінцевому рахунку виводить сноубординг на принципово нову лінію комфорту.

Професійний сноубордист JF Pelchat створив перший прототип підвіски. Це сталося в 1990 році. Ідею він виношував довгих 20 років, і вона реалізувалася в той момент, коли в даній індустрії здивувати було вже нічим.

База встановлювалася через спеціальний алюмінієвий диск, який закріплювався шарнірами з усіх боків. Завдяки такому рішенню катання і відчуття змінювалися на 180 градусів. Ця сучасна версія суттєво вдосконалила прототип і дала йому нове життя. Все це стало можливим тільки завдяки використанню новітньої технологій. Кожне кріплення зв'язується спеціальними башінгамі. Башінг представляють собою гумові подушки, різні по щільності. Вони забезпечують зв'язок між базою, сноубордом і кріпленням. Відповідно до стану схилу, стилем катання і навіть з настроєм сноубордиста положення башінгов можна змінити, за рахунок чого змінюється і чуйність дошки. Таким чином, при купівлі одного кріплення, ви купуєте три в одному.

КАТАЛОГИ
ПРАЙСИ
ФОРМИ ПЕРЕДЗАМОВЛЕНЬ
Архів
ФОТО
 
 
 
 
   

ВІДЕО
           
СЕРТИФІКАТИ
Назад на сайт
Оберіть бренд для швидкого переходу: