ru en ua
БРЕНДИ
ВХІД
    Ідея Marmot виникла в квітні 1971 р. на Льодяних полях Джуно, на Алясці. Майбутні гляциологи (гляціологія (від лат. Glacies - лід, грец. Λόγος - слово, вчення) - наука про природні льоди у всіх їх різновидах на поверхні землі, в атмосфері, гідросфері та літосфері), студенти університету Санта-Круз Ерік Рейнолдс і Дейв Хантлі запропонували ідею створення Marmot Club - Клубу Бабакiв.
    Незважаючи на те, що час вони проводили весело, їм було холодно, сиро і незатишно в тому спорядженні, що вони використовували. Хоча це спорядження було кращим на ринку в той час. Повернувшись в теплу Каліфорнію, вони вирішили, що зможуть створити новий вид одягу, в якій не буде холодно і сиро. Ерік і Дейв були впевнені в тому, що зроблять її краще, ніж інші, і доб'ються успіху на цьому терені.
    Так з'явився Marmot Club - Клуб Бабакiв. Головне правило клубу - кожен є президентом, тобто всі рівні. Щоб стати членом Клубу Бабакiв, необхідно було піднятися на крижану вершину з іншим членом клубу. Інші правила полягали лише в тому, щоб підтримувати хорошу спортивну форму.
    Незабаром Ерік і Дейв налагодили виробництво дослідних зразків з пуху прямо в кімнаті гуртожитку в Санта-Крузі. Їх першими творіннями були пухові жилет, светр і куртка. Хлопці знали толк в пусі (як і в холоді) і дуже скоро вони зуміли виготовити три перших пухових спальних мішка Marmot. Найтеплішим з них був PIKA (тепер відомий як CWM), він міг зберігати тепло при -45 С і коштував всього 168 $ (за цінами 1975 року).
    У 1973 р. Ерік з Томом Бойсом з компанії «Grand Junction» вчинили зимове сходження на Grand Teton у Вайомінгу. І наступної весни команда Marmot складалася вже з Еріка, Дейва і Тома. Трійка орендувала 100-річну кам'яну будівлю неподалік від центру міста, в якому раніше був гастроном. У ньому вони відкрили магазин під назвою «Marmot Mountain Works» («Творчість Гірських Бабакiв»). Тоді бізнес був не таким вдалим, як зараз, тому вони ледве зводили кінці з кінцями. Доводилося підробляти, навчаючи туристів кататися на гірських лижах. Але саме навесні 1974 р. компанія Marmot офіційно з'явилася на світ.
КАТАЛОГИ
ПРАЙСИ
ФОРМИ ПЕРЕДЗАМОВЛЕНЬ
Архів
ФОТО
  
ВІДЕО


     MARMOT - (TECHNOLOGIES)

 
 
 

     MARMOT - (TENTS)


   


     MARMOT - (SLEEPING BAGS)

 
   


     MARMOT - (APPAREL)

 
         
СЕРТИФІКАТИ
Назад на сайт
Оберіть бренд для швидкого переходу: