ru en ua
БРЕНДИ
ВХІД

Устаткування, яке виробляє енергію

Відкрийте для себе печі, світильники і сонячні батареї, призначені для забезпечення вашого комфортного життя поза домом. Кожен, куплений вами гаджет, дозволяє створити безпечний доступ до енергії для домогосподарств в Індії та Африці - там, де немає електричних мереж.

Приготування їжі на відкритому вогні за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, призводить щорічно до більш ніж 4 мільйонів смертей на рік. Захворювання дихальних шляхів і серця, безпосередньо пов'язані з токсичним димом, яким дихають мільярди людей, які все ще готують їжу на відкритому вогні.

Ці відкриті багаття також виділяють значну кількість СО2 і виробляють приголомшливі 25% світових викидів чорного вуглецю. Це більше, ніж всі автомобілі та вантажівки в світі.

Бренд BioLite був створений молодою командою ентузіастів в Нью Йорку (США), які захоплені ідеєю генерування енергії за допомогою природних ресурсів. Продукція BioLite це системи для приготування їжі, пальники від яких можна заряджати електроніку, ліхтарики та інше. BioLite створений щоб готувати, заряджати і освітлювати!

Купуючи BioLite ви також робите внесок в рятування навколишнього  світу і допомогу країнам з нерозвиненою економікою, де є проблеми з електрикою. Люди дихають чистішим повітрям, так як пальника BioLite на дровах не виробляють диму і гару. Пальники BioLite генерують електрику.

КАТАЛОГИ
ПРАЙСИ
ФОРМИ ПЕРЕДЗАМОВЛЕНЬ
Архів
ФОТО
         
ВІДЕО
    
 
           
СЕРТИФІКАТИ
Назад на сайт
Оберіть бренд для швидкого переходу: