ru en ua
БРЕНДИ
ВХІД
Buff - це оригінальний, безшовний, мультифункціональний головний убір, який захистить вас від сонячного випромінювання, вітру і морозу. Ідеально підходить для людей, що займаються різними видами спорту та активного відпочинку, зокрема туризмом і альпінізмом. На ринку Buff з'явився з 1992 року і завдяки своїй функціональності, універсальності і оригінальному зовнішньому вигляду швидко завоював популярність серед активних людей. У наш час існує безліч різних типів Buff, одні ідеальні для теплої пори року, інші для холодної зими, існують вітронепроникні Buff і ті, що захистять вас від ультрафіолету (на 95%), а необмежена кількість кольорів і дизайнів дозволить вибрати ідеальний саме для вашого стилю одягу.
    Історія
    Buff був придуманий завзятим іспанським байкером Juan Rojas, який за сумісництвом був власником текстильного бізнесу. Все почалося в 1991 році, коли Rojas колесив по північній частині Іспанії. Щоб уберегтися від сильного вітру він замотував шию шарфом, але той натирав і вельми потворно виглядав. Майбутній власник компанії Buff почав працювати над ескізами, роблячи їх на маленькій сімейній текстильній фабриці. Зрештою, він навчився виготовляти безшовні вироби з мікрофібри. Спочатку він роздавав їх друзям, поширював серед лижних інструкторів і в спортивних магазинах. У 1992 році вийшла перша колекція оригінальних головних уборів - Buff, які отримали свою назву від слова bufanda (хустку, в перекладі з іспанської). Уже з 1995 року Buff почали продавати за кордон.
    Примітно, що абсолютно вся продукція фірми Buff виготовляється в одному місці - маленькому іспанському містечку Ігулоада, в 60 км від Барселони. Це дозволяє контролювати весь процес виробництва - від отримання ниток і тканин до упаковки і відправки товару дистриб'юторам.

КАТАЛОГИ
ПРАЙСИ
ФОРМИ ПЕРЕДЗАМОВЛЕНЬ
Архів
ФОТО
  
ВІДЕО
  
СЕРТИФІКАТИ
Назад на сайт
Оберіть бренд для швидкого переходу: